закрити

Переваги довгого волосся

Хтось мріє швидше оновити боб-каре або постригтися відповідно до модних тенденцій, а хтось із дівчат в пошуках професійного майстра, щоб наростити довге волосся. Для одних навіть середня довжина є тягарем, а для інших волосся нижче талії вважаються коротким. У довгого волосся є як свої плюси, так і недоліки. Однак, якщо ви шукаєте інформацію про нарощування волосся Київ, то для вас цікавішою будуть інформація саме про переваги довгого волосся. У будь-який момент ви можете прийти в студію Олександри Андрєєвої і наростити волосся, проте ви в першу чергу повинні усвідомлювати всі їх переваги, це завжди вам дасть додаткової мотивації, або навіть призведе до зміни рішення про стрижку.

Розглянемо основні переваги довгого волосся, про які їх власниці не завжди пам’ятають:

  • Можливість експериментувати із зачісками, адже вони виходять більш об’ємними і романтичними. Однак в разі волосся нижче пояса ускладнюється можливість зробити зачіску самостійно. Тільки уявити скільки можливих варіантів існує для зачісок на основі кіс, то вже з’являється натхнення. Що й казати про інші види зачісок.
  • Довге волосся завжди привертає увагу чоловіків, вони навіть не завжди усвідомлено, але слідують поглядом за волоссям, ніби в них заховано щось магічне. Довжина волосся підвищує жіночність і привабливість будь-якої жінки.
  • Естетично красивий і привабливий зовнішній вигляд. Це додатковий плюс до краси будь-якої жінки, оскільки з’являється особливий шарм і індивідуальність. І при тенденції нарощування волосся, власні довгі волосся на сьогоднішній день дивують і викликають повагу. Чому повагу? Тому що багатьом відомо скільки потрібно терпіння, часу і уваги для довгого волосся. Це свого роду аскеза для жінок, під силу далеко не кожній.
  • Зимою довге волосся зігріває, особливо, якщо вони ще й густе. У теплі зберігаються шкіра голови, шия, плечі. Це звичайно не той аргумент, через який жінка буде відрощувати волосся, але тим не менше.
  • Періодичність миття волосся помітно скорочується. Через те, що довге волосся практично завжди зібрані в зачіску, жир виділяється не з такою інтенсивністю. Тому різниця миття з коротким волоссям очевидна.
  • Влітку волосся можна зібрати в пучок і буде не так жарко. Багато при думках про довге волосся відразу нарікають на труднощі в літній період. Але, якщо обмежитися зібраними волоссям, носити головний убір, то нічого страшного в довгій шевелюрі немає.

Це найголовніші переваги довгого волосся. Для тих, хто довго носить таке волосся, можуть ставати цікавими стрижки (Павловська) і з’являтися думки про них. І це цілком природно. Однак потрібно пам’ятати завжди про те, з якими труднощами ви будете відрощувати волосся і скільки це займе часу, якщо захочеться знову довжину нижче пояса. Головне, щоб будь-який вибір усвідомленим і не шкодувати про нього потім.