закрити

Способи випрямлення волосся в домашніх умовах

На думку більшості, красиве, доглянуте волосся повинне бути рівним, блискучим і шовковистим. Саме гладкість зачаровує і притягує погляди. Хоча дівчина може однаково привабливо виглядати з прямим і хвилястим волоссям. Хто з власниць хвилястого волосся не намагався випрямити їх будь-якими можливими способами? Для тих, кому набридло своє рідне хвилясте волосся, існує послуга кератинового випрямлення волосся в студії Олександри Андрєєвої. Однак є звичайно й ті дівчата, які хочуть навчитися випрямляти волосся вдома, що цілком природно. Існує відразу кілька альтернатив кератиновому випрямленню, однак слід пам’ятати про те, що всі вони розраховані на короткочасний ефект.

Розглянемо основні способи випрямлення волосся, доступні в домашніх умовах.

  1. З використанням круглої гребінця та фену. Причому фен потрібно для цих цілей брати потужністю від 1200 Ватт. Не завадить після миття використовувати у якості допоміжного засобу пінки або крему для вирівнювання волосся. Круглою щіткою потрібно підхопити пасмо, і витягати її, спрямовуючи на неї потік повітря фену. Такі рухи потрібно зробити з кожним пасмом 3-4 рази як мінімум. Не у кожної дівчини вистачить терпіння для цього способу, оскільки ефект не дуже довго зберігається, зате на саму процедуру піде багато часу, особливо при густому волоссі. Показано для середньої довжини або в разі стрижки.
  2. Застосування засобів для миття волосся − шампуню і кондиціонера, для хвилястого волосся. Безсумнівно, це найбільш з щадних способів випрямлення волосся. Вимити в звичайному порядку волосся − спочатку шампунь, а потім кондиціонер. Після миття на волосся можна нанести невелику кількість гліцерину, після чого допомагати ще потрібно долонями, акуратно розгладжуючи їх.
  3. Випрямлення за допомогою праски або стайлера. Цей метод можна застосовувати не тільки для власниць кучерявого волосся, але і при частому розпушуванні волосся через їх січення. Перед застосуванням праски, на волосся наноситься термозахист. Роботу з локонами допомогою праски слід починати з потиличної частини, поступово рухаючись вперед. Використання праски є більш щадним методом випрямлення, ніж за допомогою фену. Але потрібно спостерігати за тим, щоб прилади були оснащені терморегулятором і керамічним покриттям.
  4. Масляний тип випрямлення. Для цієї процедури підійде касторове, оливкою масло або з льону. Використовуючи ці масла для випрямлення, можна не тільки змінитися зовні, але і підлікувати, підживити волосся. Однак ефект після процедури дуже короткочасний. Для початку масло потрібно підігріти до комфортної температури, змащують руки і після масажними рухами масло наноситься на всю довжину волосся. Після того, як всі локони були оброблені, потрібно забезпечити голові теплий компрес для чого проводиться щільне укутування. Витримати потрібно близько 6-7 годин, потім помити волосся, використовуючи безсульфатний шампунь.

Комусь не вистачає довжини, і вдаються до нарощування волосся, а хтось мріє про рівне гладке волосся і вивчає методи випрямлення. Шляхи вдосконалення у всіх різні, але бути красивими хочуть всі!