закрити

Як змінюються волосся з віком

Всі набагато частіше говорять про вікові зміни шкіри, але ж і волосся зазнає не менших трансформацій на протязі життя людини. У той час, як зі старінням втрачається еластичність шкіри, з’являється в’ялість, все більше налічується зморшок, відбуваються ідентичні процеси і в структурі волосся. Розглянемо більш докладно дані зміни, адже збереження природної краси волосся зі збільшенням віку буде набагато актуальніше завивки, нарощування волосся (Київ) або модної стрижки. Всім жінкам бальзаківського віку хочеться виглядати молодше свого біологічного віку, а стан волосся напряму впливає на зовнішній вигляд і привабливість.

Перше, що спадає на думку при згадці такого поняття, як вікова зміна стан волосся, − це поява сивини. Причому проявлятися вона може у жінок як в віці після 20-ти, так і близько 45-ти років. Це все індивідуально і залежить від генетичної схильності. Це можуть підтвердити майстри студії Олександри Андрєєвої, оскільки приходять клієнтки різного віку зі скаргами на появу сивого волосся. Звичайно в їхньому випадку актуальною буде послуга фарбування, за допомогою якої можна ретельно приховати сивину різного ступеня інтенсивності. Ще рання поява сивини може свідчити про функціональні збої в організмі. Що таке сивина і чи можна з нею боротися? Колір волосся залежить від вироблення пігменту меланіну, синтез якого здійснюється меланіцитами. І ось саме з віком відбувається скорочення вироблення меланіцитів, що і викликає порушення пігментації, тобто колір волосся стає білим. Догляд за сивим волоссям практично не відрізняється від звичайного. Боротися з сивиною важко, хоч і існують сучасні засоби, їх дія поверхнева і зовсім не пов’язана з виробленням пігменту. Тому більшість вибирають фарбування волосся (Київ) хімічними або натуральними (хна, басма) засобами. У разі використання хімічних засобів, зовсім не обов’язково в міру відростання волосся фарбувати всю довжину, досить нанесення на прикореневу зону, а для решти довжини використовувати щадний тонік.

Однак існують і інші наслідки старіння. Наприклад, сповільнюється ріст волосся. Це пов’язано з тим, що всі обмінні процеси відбуваються не так швидко, як у молодому віці. Внаслідок гормональної специфіки, клітини фолікула волоса діляться набагато повільніше, поступово розвивається дистрофія клітин волосся. Поступово воно стають тонше і коротше, а згодом гирла фолікулів взагалі покриваються сполучною тканиною. Тобто зникає можливість росту волосся. Але навіть і ці зміни не однакові у чоловіків і жінок, а також можуть почати проявлятися в різному віці. Це безпосередньо залежить від особливостей організму, від способу життя людини, а також від того, який догляд за волоссям здійснювався раніше.

Виходячи з усього вищеописаного, слід насолоджуватися красою волосся саме зараз, давати їм все найнеобхідніше і не переставати доглядати.