закрити

Які зачіски зараз в моді?

Неважливо для якої події ви продумуєте свій образ чи зачіску, в будь-якому випадку ваші уподобання нехай і не будуть в точності повторювати модні тенденції теперішнього часу, але вже точно будуть враховані. Навіть якщо взяти клієнток студії Олександри Андрєєвої, то замовляючи послугу зачіски, укладання волосся, практично всі дівчата без винятку цікавляться модними тенденціями чи вибирають самостійно такий образ, який навіяний обкладинками модних журналів. Навіть якщо взяти теж нарощування волосся у Києві, то воно точно також є модною течією останніх років, які досягли піку популярності саме на це період. Тому і розглянемо основні модні зачіски, які як не можна актуальні для 2016 року.

Що стосується довгого волосся, то як і раніше актуальні зачіски з плетінням. Можуть використовуватися джгути, коси різної складності і типів. Дуже жіночно виглядає плетений «кошик» навколо голови, такий образ відмінно пасує і під штани, і під довгі сукні та спідниці. Підвищено попит і на косу «риб’ячий хвіст» на основі чотирьох пасм. До слова сказати, не менше популярні в цьому сезоні дві косички в самих різних виконаннях, і паралельно з цим пропонується варіант двох хвостиків для найсміливіших. Незважаючи на те, що це досить дитяча зачіска, її завжди можна обіграти по-дорослому з допомогою різних прикрас.

Ніхто не відміняв класичний кінський хвіст, звичайний або зібраний в косу. За допомогою цієї зачіски можна підкреслити доглянутість волосся і їх товщину. Поєднує в собі строгість, жіночність і звичайно ж практичність.

Гарячої новинкою 2016 року є молодіжна зачіска – пучок з розпущеним волоссям. Якщо у когось виникне бажання зробити зачіску, будучи віком далеко за 30, то вона буде неодмінно молодити і надавати веселість образу в цілому. Робиться легко: волосся збираються в пучок, проте ззаду і з боків залишаються розпущеним. Можна доповнити зачіску різними прикрасами, якщо до цього підштовхує ваш наряд.

Не менш яскраво виглядають волосся під стрічкою, що навіяно в цьому році подіумною модою. Схоже прикраса носили в 90-х на шиї, зараз же дизайнери пропонують прикрашати за допомогою стрічки волосся. Той же пучок або косу можна освіжити таким чином і внести трохи яскравих фарб в буденність. Відмінне рішення для авангардного, молодіжного стилю, поєднання смаку і свободи в одному флаконі. Такі зачіски вибирають сміливі і стильні дівчата, які йдуть в ногу з ультрамодними тенденціями.

Не оминула мода стороною і укладки. Легкі хвилі на волоссі, як ніколи популярні. Ледве помітні, максимально підкреслюють природність, вони подобаються не тільки самим представницям прекрасної статі, а й чоловікам. Цей тип укладання можна зробити на будь-яку довжину волосся, навіть на укорочений «боб».

Всім тим дівчатам і жінкам, які вважають за краще носити волосся розпущеним, радиться робити бічний або прямий проділ, н так, щоб він був чітким. За допомогою цієї укладання, можна легко підкреслити риси обличчя. Прекрасний варіант для образу в діловому стилі.