закрити

Як зняти нарощене волосся самостійно

Нарощування волосся залишається популярною послугою, за якою звертаються все частіше напередодні осені клієнтки студії Олександри Андрєєвої. Осінь вважається найоптимальнішим варіантом для нарощування волосся в Києві, оскільки сонце вже не таке активне, та й період відпусток добігає кінця. Але при цьому у вересні і жовтні ще немає потреби в шапках, волосся можна носити розпущеним і насолоджуватися при цьому їх довжиною, про яку ви так мріяли. Нарощування волосся дозволяє набагато швидше домогтися довгого волосся тим дівчатам, у яких воно росте або повільно або ж не вистачає терпіння.

Однак в цій статті хочеться поговорити не про саме нарощування, а про той випадок, коли потрібно зняти пасма, а майстер або далеко, або немає можливості звернутися, адже життєві обставини виникають найрізноманітніші. Безсумнівно, завжди краще, якщо знімати пасма буде також професіонал, однак є і альтернатива у вигляді самостійного зняття за аналогією з фарбуванням волосся (Києв) або укладанням, що багато хто воліє робити вдома. Візьмемо випадок з капсульним нарощуванням волосся. Ця процедура, що вимагає не тільки уважності, а й великої кількості вільного часу. Спеціальної підготовки ніякої не потрібно, головне правильно підібрати допоміжні засоби. А всі ручі, які будуть потрібні для зняття нарощеного волосся, будуть залежати від використаної технології при нарощуванні, а ще від особливостей структури волосся.

Отже, найпопулярнішими засобами для зняття є:

  • При капсульному нарощуванні волосся, найбільш швидкодіючим і доступним є гель-Ремовера. Його дія грунтується на руйнування кератиновой плівки, і наноситься безпосередньо на місце спайки. Витримати потрібно від 10 до 30 хвилин.
  • Є інші засоби рідкої консистенції, дія яких також грунтується на руйнуванні кератиновой оболонки капсули. Однак слід врахувати, що через свою рідку консистенцію вони можуть завдати шкоди вашій шевелюрі.
  • Якщо використовувався холодний тип нарощування, то можна скористатися і засобом для зняття лаку, яке також дає руйнівну дію на капсулу.

Коли капсула розм’якшилася, то за допомогою щипців її можна легко відокремити від волосся. Деякі для цього навіть використовують гребінець з широкими зубчиками, але в цьому випадку збільшена ймовірність травмування волосся.

Крім цих способів, є ще й ті, які є народними. Наприклад, нанесення жирної маски і витримування її на волоссі до 6 годин. Аналогічно після цього капсулу відділяють щипцями. Багато хто використовує термічну обробку. Дешево, доступно і швидше за все. На кожну капсулу наноситься жирне масло і прогрівається до розм’якшення. Тривалість нагрівання повинна становити не менше 10 секунд. Якщо для нагріву використовується фен, то час контакту збільшують до 20 секунд.

Після цього етапу, коли капсули були вилучені, потрібно пройтися по всьому об’єму волосся гребінцем з частими і дрібними зубчиками, щоб видалити рештки кератину, зламаного волосся або колтунів. На завершення помити голову спеціальним шампунем з глибоким очищенням і нанести відновлює маску або бальзам.