закрити

Масаж для волосся. Як і чим робити?

Багато хто любить масаж тіла і певних його ділянок, однак не завжди пам’ятають про те, що і волосся потребує подібної процедури. Це не тільки буде сприяти їх відновленню, зростанню, здоровому блиску, але і позбавленню від лупи, ламкості і інших неприємних симптомів. Масажуючи шкіру голови біля коріння волосся, також поліпшуються і внутрішні процеси через стимуляцію мікроциркуляції в кровоносних судинах. Всі знають про такі способи змінити зовнішній вигляд, як фарбування волосся і завивка, проте якість волосся і локонів можна істотно змінити, роблячи регулярно масаж. Є навіть деякі клієнтки студії Олександри Андрєєвої, які запитують про наявність такої послуги, як масаж голови. А що непогана ідея, адже той, хто відчув на собі його вплив, розуміє всю його важливість і актуальність.

 

Поговоримо про найпоширеніші способи масажу шкіри голови і що кожен з них дає. Будь-який з представлених масажів волосся і шкіри голови можна виконувати самостійно вдома, однак для деяких з них доведеться прикупити спеціальні прилади.

Отже, масаж волосся за допомогою пальців. Найпростіший масаж, який за замовчуванням ми робимо протягом декількох секунд, намилюючи голову шампунем або змиваючи його. Якщо збільшити тривалість в 2-3 рази і виконувати строго регулярно такий вид масажу, то вже скоро ви помітите зміни зовнішнього вигляду волосся. Перед масажем особливо корисно буде нанести на кінчики пальців реп’яхову або касторову олію. Цей тип масажу рекомендований всім дівчатам, які вибирають нарощування волосся (Київ) і на даний період волосся без пасом, відпочивають, іншими словами. Цей період і потрібно використовуватися для масажу шкіри голови.

Масаж голови з допомогою мурашки антистресу. Всі знають цю нехитру річ, зовні чимось нагадує кулінарний вінчик. Від такої процедури ви отримаєте не тільки оздоровлення шкіри голови, але ще і задоволення разом з захопленням. Рекомендовано використання не тільки для волосся, але і в якості засобу для боротьби зі стресом або депресією.

Масажна гребінець теж дозволяє робити масаж шкіри голови за замовчуванням під час розчісування. Для цього краще вибирати щітку з натурального матеріалу. Потрібно пам’ятати, що рекомендовано розчісувати волосся в різних напрямках – наприклад, сто раз від потилиці наперед і сто разів назад. Якщо поєднувати ще й з масажем пальцями, то кількість рухів можливо скоротити.

А чули про масаж електричним струмом? Є й таке, але для цього доведеться обзавестися таким приладом, як Дарсенваль. Процедура також оздоровлююча, приємна, розслаблююча, яка допомагає забути про всі проблеми.

Для будь-якого масажу звичайно ж потрібен час, тому кожен день або через день краще робити в один і той же час, так поступово сформується звичка і забувати вже буде важко. Будь-який з масажів нескладний, не займе багато часу, і практично завжди ви отримуєте бонус у вигляді задоволення.