закрити

Весільні зачіски з кіс

Кожна наречена в день весілля хоче виглядати незвично та чарівно. Головну роль в створенні образу відіграє весільна сукня і зачіска. Якщо уважно простежити за весільними церемоніями останніх років, то можна помітити популярність зачіски на основі плетіння кіс. Довжина не дозволяє зробити зачіску пишною і завершеною? В такому випадку дівчата обирають нарощування волосся. І навіть якщо клієнтки студії Олександри Андрєєвої вибирають звичайну зачіску, то кіски можуть бути ще в якості прикраси або декору. Деяким зачіскам можна надати таким чином оригінальність і вишуканість. Рекомендовано плетіння кіс на довге волосся, а також середньої довжини.

Для весільних зачісок з кіс волосся повинне бути гладенькими, тому якщо зовнішній вигляд вашої шевелюри залишає бажати кращого, краще відразу провести відновлення структури волосся і робити це потрібно за 2-3 тижні до весілля. Можна вибрати процедуру «абсолютне щастя для волосся», якщо потрібно домогтися швидкого результату. Зволожені і здорове волосся завжди тримають форму, в той час як на сухий шевелюрі зачісці складно буде утриматися в рази, адже волосся пересушене і позбавлене життєвої сили.

При цьому стилісти в весільних зачісках з використанням кіс (товстих або тонких) досягли великих результатів, деякі з яких перевершують всі очікування наречених. Будь-яку весільну укладку на основі кіс можна прикрасити великою квіткою і отримати романтичний, легкий образ, коли можна обійтися і без фати. На сьогодні, це не просто якесь плетиво на основі трьох пасом, це справжнє мистецтво, шедеври якого приводять у захват всіх оточуючих. Великий плюс плетіння кіс полягає в тому, що така зачіска за замовчуванням добре зафіксована і можна не переживати про те, скільки засобу для укладання доведеться використовувати для і без того крихких волосся.

Зачіска нареченої з використанням кіс – це завжди сексуальність і кокетування. Тепер розглянемо найпоширеніші варіант зачісок на основі кіс.

Весільна зачіска з косою на боці. Це прекрасний варіант для тематичного весілля, що поєднує в собі строгість і кокетування.

Плетіння на одну сторону. Цей варіант зачіски відмінно підійде для відкритих плечей і сукні у формі «рибки» − завуженого до стегон і кльош, що йде донизу. Це елегантність, статусність, а також надання додаткового обсягу для шевелюри.

Коса-водоспад. Така зачіска завжди розчулює і викликає захват з першого погляду. Для цього доведеться скористатися спеціальним квітковим прикрасою, яке буде нагадувати красиві плетений вінок, який складається з водоспаду локонів, звідси і назва зачіски.

А ось перед тим, як одягнути на голову ювелірну прикрасу, подумайте наскільки вам потрібен цей аксесуар. Справа в тому, що практично всі вишукані прикраси складаються з ланцюжка, тому його можна легко заплутати в волоссі, а в такому випадку приходиться тільки обрізати волосся.