закрити

Правила догляду за волоссям восени

Закінчилося літо, і хоча ще осінь не повністю вступила в свої права, оскільки як і раніше тепло, проте вже зараз потрібно задуматися про особливості осіннього догляду за волоссям. Воно в більшій мірі залежить від відновлення стану після морського відпочинку і палючого сонця, а також забезпеченні захисту. Уже зараз звертаються в студії Олександри Андрєєвої клієнтки з пошкодженими кінчиками, що січуться і ламким волоссям. Більшою мірою це відбувається через нестачу харчування і втрати вологи у волоссі. Тому, осінь – це не тільки сезон для нарощування волосся Київ, але і часті заклики на допомогу для пересушені волосся. Отже, розглянемо основні способи, прийоми для відновлення і захисту вашого волосся в осінній період. Восени агресивними чинниками вважаються вітри і часті дощі, які вимивають природну захисну плівку на волоссі. Саме восени найчастіше підвищується лущення, свербіж шкіри голови і появу лупи.

Важливо вміти не тільки не нашкодити волоссю, але і створити сприятливі умови для їх відновлення:

  • Якщо говорить про посічені кінчики, то в цьому випадку врятує тільки стрижка, нехай навіть якщо ви підрізатимете тільки кінчики на кілька сантиметрів, ви вже допоможете волоссю і оздоровите їх. Немає сенсу звертати увагу на засоби, які нібито усувають посічені кінчики, це елементарне їх склеювання, яке протримається лише до наступного миття волосся.
  • Краще не економити на здоров’ї волосся і заздалегідь відмовитися від коштів із серії «2 в 1». Краще купити окремо шампунь і бальзам, які найбільш оптимально підходять для вашого волосся.
  • Не забувайте про народні секрети догляду за волоссям, адже там можна знайти безліч корисних рецептів. Наприклад, маски на основі натуральних олій і кислого молока. Якщо потрібно підлікувати лупу, то потрібно нанести на волосся яєчну піну, а потім обполоснути волосся водою з додаванням лимонної кислоти.
  • Під час миття, сушіння або просто посеред дня не забувайте про масажі шкіри голови, це відмінний ефективний засіб для відновлення здоров’я вашого волосся.
  • Пропийте курс вітамінів. Є спеціальні комплекси, найбільш оптимально створені для шкіри і волосся. Восени це буде як не можна до речі, плюс додасть сил і підвищить захисну реакцію організму на зимовий період.
  • Наскільки це можливо, зведіть до мінімуму негативний вплив на волосся. Ними можуть бути часте фарбування і щоденне укладання. Для ослабленого волосся це буде справжнім стресом, а їх відновлення буде відкладено на потім. Вже краще дочекатися повного відновлення волосся, щоб виконувати всі свої улюблені процедури в захисному режимі.
  • Ну і звичайно, потрібно уникати стресів, адже ніщо так не здатне зашкодити організму і волоссю в тому числі, як затяжні депресії (а для осені це особливо актуально). Просто уникайте нервового напруження усіма можливими і неможливими способами. Полюбіть себе і вам буде важко усвідомлено шкодити своєму тілу. Це стосується і шкідливі звичок, і стресу в тому числі.