закрити

Вироби з волосся

Постижерні вироби – саме так називаються вироби з волосся, які за призначенням близькі до процедури нарощування волосся, проте відрізняються короткостроковим застосуванням. Для тих, кому потрібно терміново змінити образ до невпізнання, обзавестися розкішним хвостом, як раз і допоможуть постижерні вироби. Ну а тим, кому цікаве довге волосся надовго, варто звертатися до майстрів студії Олександри Андрєєвої, які зроблять швидко і якісно нарощування волосся потрібної довжини.

Всі пам’ятають, хто доросліше звичайно, як в 90-х роках були модні знімні шиньйони. Так ось саме вони і називаються постижерні вироби. Ще до них відносять перуки, накладки, прикраси з волосся, зйомні коси. Всі вони виготовляються ручним способом і користуються найбільшим попитом при театральних постановках і в процесі зйомки фільму, там де потрібна кардинальна зміна образу, і до чого часта. Всі ці вироби допомагають перевтілюватися надзвичайно швидко, при цьому не потрібно чекати, поки відросте своє волосся. Адже немає нічого простішого, ніж зробити стрижку, набагато складніше обзавестися розкішним довгим волоссям, а ще складніше мати об’ємну зачіску, якщо від природи волосся тонке і рідке.

Де ще актуальні постижерні вироби? Зараз 2016 рік, але ці вироби все ще користуються попитом і мають своє застосування. Весілля, тематичні вечірки, випускні вечори, фотосесії, − у всіх цих випадках використання постіжерних виробів з волосся допоможе в перевтіленні.

Тепер трохи про самі вироби для волосся. Вони можуть виготовлятися з натурального або штучного волосся, що безпосередньо впливатиме на кінцеву вартість виробу. Якщо вироби для волосся натуральні коштують недешево, то з штучних пасом доступні практично кожній дівчині. Постижерні вироби відмінно переносять термічну обробку, їх легко можна фарбувати і декорувати, тому у майстрів завжди є все потрібне з собою.

Багато хто може подумати, що для прикраси зачіски постижерними виробами піде чимало часу, адже потрібно правильно закріпити, а потім ще часто і декорувати. Практика при цьому показує зворотнє. Часу знадобитися стільки ж, скільки і для звичайної зачіски. Майстри заготовляють необхідні конструкції і деталі завчасно. Для закріплення використовують інноваційні клеючі основи і засоби. А завдяки використанню професійних інструментів, будь-яка робота з постижерними виробами виконується швидко, якісно і акуратно. Також немає підстав турбуватися про вплив волосся на вашу шевелюру. Таке короткочасне використання не встигне негативно вплинути на структуру волосся. Саме постиж дозволить зробити легко і швидко таку незвичайну і оригінальну зачіску, про яку ви мріяли. Тому для фотосесії або весілля враховуйте такий варіант створення образу. Не бійтеся експериментувати і пізнавати свої нові грані!