закрити

Лікування волосся Дарсонвалем

Якщо ви ще не використовували лікування волосся Дарсонвалем або навіть не чули про існування такого апарату, то ця стаття буде для вас вкрай корисна. Як і багатьом клієнтам студії Олександри Андрєєвої, так і численні читачкам, хочеться донести всю красу і вигоди використання цього апарата у відновленні волосся. Найцікавіше, що він досить доступний, щоб його придбати для домашнього використання, якщо такого бажання немає, то багато салонів пропонують подібні послуги, причому курс лікування підбирається індивідуально (кількість процедур). А перед покупкою апарату бажано для тестування провести хоча б 1 сеанс дарсонваліціі в салоні у фахівця, щоб відчути, як реагує на нього ваш організм.

Що таке апарат Дарсонваля? Їм називають популярний, сучасний косметичний і фізіотерапевтичний прилад компактних розмір з метою дарсонвалізації. Принцип роботи заснований на використанні струму високих частот, але при цьому невеликої величини. У таких випадках виникає при взаємодії з тканинами виділення озону в малих кількостях, окису азоту, тепла й ультрафіолету. Кожна процедура займає не більше 15-ти хвилин, це абсолютно не боляче, може трохи щипати, і то тільки відразу. Ефект від процедури можете помітити вже після наступного миття, на обличчі ефект помітний практично відразу (лікування шкіри).

У яких випадках його можна використовувати? Для ефективного відновлення волосся після нарощування, якщо структура волосся змінилася, стала тонкою і слабкою, а також для:

  • Усунення лупи і свербіння шкіри голови;
  • Зменшує зайву жирність волосся;
  • Допомагає вирішити проблему випадіння волосся (мабуть, найактуальніше питання).

Це все показання до застосування, однак є і ряд протипоказань, що слід пам’ятати перед тим, як приступити до використання. Наприклад, аритмія серця, епілепсія, вагітність, тромбофлебіт і т.д. І взагалі часто користуватися цим апаратом не потрібно. Досить провести 10-15 процедур і зробити перерву на 2-3 місяці.

Втомилися від довгого волосся, з якими часто виникають проблеми? Хочете зробити стрижку, щоб зробити догляд простіше? Гарненько подумайте перед цим і дайте своєму волоссю другий шанс, пройшовши курс лікування Дарсонваль. Це навіть не реклама, а інформування, оскільки жінки знають практично про всі типи засобів по догляду за волоссям, але абсолютно не беруть до уваги апаратні методики, але ж апарат Дарсонваля – найбільш доступний з усіх існуючих.

Природно, що методи відновлення індивідуальні. Комусь ідеально підходить така послуга, як абсолютне щастя для волосся, а для деяких допомогти у вирішенні проблеми з волоссям може тільки лише використання Дарсонваля. А для третіх взагалі ідеальним буде поєднання одного з іншим. Але знати про всі можливості догляду за волоссям потрібно кожній жінці.