закрити

Значення білка для росту волосся

Проблема росту волосся стосується багатьох жінок, інакше не була б так затребувана послуга нарощування волосся, тенденція популярності якої чітко простежується в салоні Олександри Андрєєвої. Багато хто намагається застосовувати хитрощі для прискорення росту волосся, проте це всього лише зовнішні методи, не всім вони можуть допомогти. Сьогодні ми поговоримо про те, яким повинен бути харчування, щоб волосся росло швидко і при цьому виглядали здоровим і привабливим. Адже напевно багато хто з вас замислювалися про те, що є щось окрім косметичних засобів, що впливає на зростання та силу волосся. І зараз хотілося б торкнутися нашої фізіології і обмінних процесів, завдяки яким ми отримуємо вітаміни та поживні речовини. Все це безпосередньо впливає не тільки на наше здоров’я, але і на зовнішній вигляд, стан шкіри, волосся.

Йтиметься про вживання білка в їжі і його значення, як будівельного матеріалу. При цьому далеко не всі жінки знають, що від білка не та легко набрати вагу, якщо не навпаки. Поправляються від вуглеводів та жирів. А білки можете їсти на здоров’я, скільки душі завгодно. Волосся складається здебільшого з білка, тому якщо його в їжі недостатньо, то починають виникати проблеми. Також вживання білка в достатній кількості сприяє тому, що ваш манікюр стає більш привабливим, нігті перестають ламатися і теж швидко ростуть.

Якщо ви уважно переглянете свій раціон, то будете дуже здивовані, наскільки мало білка в ньому присутня. А щоб регулярно вести підрахунок і бути в курсі того, їжу якого складу ви вживаєте, можна встановити додаток на телефон – швидко і зручно.

Тепер розглянемо в яких продуктах міститься білка найбільше. Це можуть бути продукти тваринного і рослинного походження. Це м’ясо, риба, креветки, кальмари, яйця, соя, соєве м’ясо, молоко і молочно-кислі продукти, горішки та бобові типу гороху, квасолі, а також сочевиці. До продуктів, в яких міститься багато не тільки білка, але і вітамінів групи В, слід віднести пивні дріжджі і теляча печінка. Включивши їх в свій раціон харчування, можна досягти подвійного ефекту: зміцнити волосся і дати їм поштовх для швидкого зростання. Для активації росту волосся і їх зміцнення дуже важливо не забувати про вживання масло, так вони будуть харчуватися зсередини, адже масло є джерелом жирних кислот. Норма білка в добу також існує, проте вона індивідуальна і залежить від способу життя людини. Наприклад, для звичайної людини досить на добу з’їдати від 0.5 до 1.0 білка на кожен кілограм ваги. Для спортсменів ці норми трохи вище – близько 2.0.

При цьому слід зазначити, що і зовні рекомендуються маски на основі білка, які дають прекрасний ефект. Досить згадати рецепти для волосся з кефіром, йогуртом, яйцем. Тому дуже важливо скорегувати свій раціон харчування правильним чином і насолоджуватися красою свого волосся, тоді не доведеться відмовлятися від улюбленої укладки, ви зможете реалізувати в життя той образ і стиль, про який так мріяли.