закрити

Масло чорного кмину для здоров'я волосся

Той засіб, про який піде мова в цій статті мало відомий на відміну від кокосового масла або інших засобів подібного складу, проте його зціляючий ефект сподобається всім, включаючи читачок даного блогу. Часто клієнтки студії Олександри Андрєєвої змучені питанням випадання волосся, пошкодження їх структури, а також лупи. Чи є засіб, який здатний вирішити відразу три цих проблеми? Так, цим універсальним засобом якраз і є масло чорного кмину. І якщо про це масло ви поки ще мало чули, то почекайте скоро про нього говоритимуть всі дівчата, яким небайдужий стан їх шевелюри. Його можна використовувати для відновлення волосся після нарощування або фарбування, можна лікувати, зупинити випадання волосся і багато іншого, про це і піде мова сьогодні.

Багато хто може подумати, що це щось з новеньких відкриттів. Але при цьому всім відомо: «Нове – це давно забуте старе». Так і є, масло чорного кмину своїми цілющими властивостями було відомо ще за часів Гіппократа, після було забуто, проте лише в країнах Близького Сходу дівчата завжди використовували і продовжують використовувати масло чорного кмину для краси волосся. Подивіться тільки на східних красунь, адже у них немає потреби в стрижці волосся, їх красиве та довге волосся так і приковує погляд. Складно собі уявити, але масло чорного кмину містить близько ста активних компонентів, властивостями яких і пояснюється така цінність засобу.

Найбільш цінними і важливими компонентами є:

  • Комплекс корисних ненасичених кислот, завдяки яким спостерігається антисептичний і зміцнюючий ефект;
  • Через наявність вітамінів А, Е, D, а також групи В, можна не переживати через випадіння волосся або появу їх ламкості;
  • Наявність мікроелементів – цинку, фосфору, марганцю – сприяє звуженню пор і нормалізації роботи сальних залоз;
  • А ось фітостероли дають протизапальний ефект, беруть участь у виробленні гормонів, тому і спостерігається припинення випадіння волосся.

Масло чорного кмину – це відмінний засіб для тих, хто хоче відновити шевелюру після нарощування або завивки волосся. Хоч ці процедури і не припускають настільки негативний вплив на волосся, однак має місце непрофесіоналізм майстрів, тоді руйнівного впливу на структуру волосся просто не уникнути. Не забувайте про ці фактори, вибираючи салон або майбутнього майстра.

Також досить популярнн застосування масла від випадіння волосся за рахунок зміцнення волосяної цибулини, тому для багатьох дівчат це може стати справжнім порятунком. Що й казати про ефективність боротьби з лупою, сухістю волосся і посіченими кінчиками.

Як використовується масло чорного кмину? Його можна втирати в шкіру голови перед миттям волосся, а можна додавати в маски і бальзами для волосся. Також є і готові препарати, що містять в своєму складі масло чорного кмину. Спосіб застосування вибирати тільки вам, в будь-якому випадку ви будете задоволені досягнутим результатом!