закрити

Як змити фарбу з шкіри?

Це питання актуальне не тільки для клієнток студії Олександри Андрєєвої, але і для всіх дівчат, хто обирає фарбування волосся в домашніх умовах. Всі знають з досвіду, що якщо відразу не витерти навіть наймінімальнішу кількість фарби на шкірі, то з такою плямою доведеться ходити кілька днів, поки все не змиється природним чином. Зрозуміло, що такий спосіб мало кого влаштує, і тому питання про швидке та ефективне виведенні фарби залишається актуальним для більшості представниць прекрасної статі.

В першу чергу почнемо з профілактичних заходів і нагадування про них. Потрібно ретельно витирати фарбу в разі її розтікання по шкірі. Однак, як показує практика, це можна і не побачити. Також можна і зовсім попередити потрапляння фарби на шкіру за допомогою нанесення товстого шару захисного крему. Але, знову ж таки, це можна просто забути зробити. У таких випадках потрібно обов’язково скористатися одним з нижченаведених способів, особливо для тих, хто обирає спосіб укладання з відкритим чолом.

Концентрований мильний розчин. Застосування цих розчинів особливо актуально в тих випадках, коли фарба ще не проникла в шкіру. Для цього потрібно мильний розчин високої концентрації використовувати спільно з мочалкою для досягнення потрібного ефекту. Як правило, якщо вчасно звернутися до даного методу, то можна повністю позбутися від фарби.

Спиртовмісні засоби. Не менш ефективним вважається використання лосьйонів, які містять в своєму складі спирт. Для цього достатньо змочити ватний тампон розчином і ретельно протерти зафарбовану ділянку. Деякі використовують з цією метою чистий спирт або оцет. Однак, що стосується оцту, то перед нанесенням його потрібно в рівних кількостях розвести водою. Аналогом оцту служить також свіжий лимонний сік, адже кислота, що міститься в цих продуктах, працює не гірше спирту. Деякі дівчата, для яких не принципово наявність забарвлених ділянок через специфіку стрижки, вважають за краще використовувати відлущуючий скраб і його ефект цілком задовольняє.

Професійні засоби для видалення фарби з шкіри. А в тих випадках, коли самі прості і доступні методи не допомогли, можемо порадити вам прогулятися в спеціальні магазини, де можна вибрати професійний засіб для видалення фарби з шкіри. Серед усіх цих засобів можна сміливо використовувати засіб для завивки волосся «Локон», хоч він і не має прямого призначення для зняття фарби, проте видаляє її швидко і ефективно. Його перевагами є доступна ціна, м’яка і ефективна дія, при цьому від фарби не залишається і сліду. Єдиним недоліком цього засобу є специфічний запах, тому застосовувати його слід з обережністю.

Ну і наостанок, не зайвим буде нагадати про те, що зняття фарби з різних ділянок тіла (руки, обличчя) потрібно проводити негайно після їх виявлення. Тільки в цьому випадку видалення фарби буде проходити швидко і легко.