закрити

Олії допоможуть відновити ваше волосся

Весна остаточно прийшла до нас, тому всі вже давно попрощалися з головними уборами до наступної зими. А чи впевнені ви, що з вашим волоссям все гаразд після вітрів, морозу та різкої зміни температур? Чимало представниць слабкого полу замічає, що після холодів волосся стає тускнішим, непривабливим, слабким, з´являється багато посічених кінчиків, тобто втрачається той здоровий вигляд, що був ще на початку зими. Що ж робити? До яких заходів треба вдатися, щоб повернути волоссю гарний зовнішній вигляд?

По-перше треба позбавитися від усіх посічених кінчиків, які з´явилися, і для цього треба звісно що треба скористатися такою послугою фахівця, як стрижка волосся. Після цього можна переходити до відновлення усієї шевелюри. Не слід забувати також, що для весни характерний такий стан, як авітаміноз, тому слід попіклуватися про красу вашого волосся зсередини. Подаруйте їм усі необхідні вітаміни та мінерали. Тільки після цього можна переходити до зовнішнього догляду та реабілітувати волосся. І на поміч нам прийдуть рослинні олії. Так, так саме вони.

Існує дуже багато рослинних олій які сприяють оздоровленню вашого волосся. Серед них найбільш популярні: кокосова, реп´яхова, рицинова, арганова, оливкова, а також олія хни. Окрім цих є багато інших, але для швидкої дії слід використовувати саме перераховані. Природа дає нам надзвичайні можливості для догляду за волоссям. То чому ними потрібно нехтувати? Дуже довго можна давати поради на цю тему, але кожна олія відрізняється своєю дією. Якщо дівчина спробує одну, другу олію, то потім зрозуміє, яка підходить якнайкраще саме для неї. Не для усіх треба одне й те саме! По-перше у кожного різні проблеми, а по-друге волосся у всіх різного типу.

Найбільш універсальними являються масло хни та кокосове. Вони здатні вирішити великий спектр проблем та підходять однаково майже для усіх типів волосся. Прекрасно живлять, зволожують волосся по всій довжині, надають життєву силу та блиск. Найбільш важливою властивістю являється укріплення коренів волосся. Тому цією порадую можуть скористатися ті жінки, у яких спостерігається надмірне випадіння волосся.

Як треба користуватися оліями? Вони можуть наноситися у чистому вигляді або у вигляді масок (у суміші з іншими компонентами). Знову ж таки наносити можна як на всю довжину, так і тільки на корені чи в області кінчиків. Тут все індивідуально та залежить від конкретної проблеми.

Як довго треба проводити таке оздоровлення? Оліями користуються місяць чт два, а потім роблять перепочинок. Дія буде помітна вже після першого використання, але для закріплення результату необхідний довший період.

Значна частина дівчат любить догляд за шкірою та волоссям. Це ж не тільки сама процедура, а й прояв жіночої енергії. Але далеко не кожній вистачає часу та терпіння. І для таких випадків завжди є альтернатива. Це абсолютне щастя для волосся. Велика перевага даного методу у швидкій дії, тому для нетерплячих ця послуга особливо сподобається.

В любому випадку, який би спосіб ви б не обрали – домашній чи професійний, не треба з цим зволікати. Бережіть своє волосся та красу – вони безцінні!