закрити

Жіночність та волосся

Багато знайдеться прихильників, котрі підтримують теорію про те, що жіночність напряму пов´язана з довгим волоссям і навіть у деякій мірі залежить від іх наявності. Але знайдуться й ті, що будуть усіляко спростовувати ці доводи, посилаючись у якості підтвердження на свій особистий приклад. Однак ця ідея не говорить про те, що відпустивши довге волосся, одразу з´являються жіночі якості, яких до цього не спостерігалося. Тут більше йдеться про те, як почуває себе жінка з довгим волоссям. Адже вони можуть посилювати жіночність, бо жіночу енергію можна порівняти з повітряним шлейфом, м´якістю та гнучкістю.

Так чи не це так точно повторює довге доглянуте волосся? І з ним жінка може почувати себе більш м´якою, ненав´язливою та ніжною. Мова не йде про те, що всім й одразу потрібно відрощувати волосся нижче поясу та чекати появлення жіночності, якщо такої не було. Часто жінка інтуїтивно починає відпускати волосся, тому що починає відчувати зміни внутрішні та хочу їх вирівняти із зовнішнім виглядом, таким чином досягається баланс. А от сильні жінки, які мріють про незалежність та роблять для цього усе можливе, при внутрішній праці та усвідомленні себе, починають змінюватися та прагнути м´якості, чуттєвості. Хоч такі зміни і даються нелегко, але одразу стають помітні для оточуючих.

Можна привести доводи про те, що жінка з короткою стрижкою чи невеликою довжиною волосся, більш напрацьовує жіночий потенціал, тому що кожного ранку потрібно робити укладку, а потім ще й слідкувати за зачіскою на протязі усього дня, тобто ретельно доглядати за собою. Однак і у жінок з довгим волосся вистачає свого клопоту. Хто-небудь спробував вимити метрове волосся, а потім висушити його та зробити гарну та стильну зачіску. Там також треба володіти чималим терпінням та смиренністю, котрі безумовно вважаються жіночими якостями. Багато хто вже при перших труднощах в догляді відмовляється від довгого волосся, та вибирають найпростіше – коротку стрижку.

Також кожен читач для себе може відповісти на наступне питання: «Чи вливає довге волосся на жіночність?». Уявіть собі картинку наступного змісту. Поряд з чоловіком проходять дві жінки майже однакові зовні, з аналогічними макіяжем та при цьому лише з однією відмінністю – довжиною волосся. Перша йде з модною короткою стрижкою, а друга з довгим, розкішним, розпущеним волоссям. На вашу думку, яка з жінок приверне більше уваги? Відповідь, як на мене очевидна. Магія волосся робить свою справу та привертає увагу, мало хто суперечитиме цьому.

Догляд за довгим волоссям – це величезна праця, нехай стригтися уже немає необхідності, але багато хто з жінок вибирає фарбування волосся (Київ) а ще завжди потрібно своєчасне оновлення кінчиків, що потребує допомоги зі стороні фахівця. Погодьтеся, не кожному це потрібно. Обирайте свій неповторний образ, в залежності від внутрішнього відчуття самої себе, тоді і гармонія буде, і ви неодмінно будете радувати чоловіків, що вас оточують.