закрити

Створюємо крупні локони у домашніх умовах

Засобів для перевтілення у дівчат існує досить багато. Найбільш кардинально змінити імідж можна, змінивши зачіску. Зміна довжини волосся, їх кольору одразу ж притягують погляди з усіх боків та ви й самі зможете спостерігати за зміною відчуття самої себе. Недарма говорять, що змінюючи зачіску, змінюємо поведінку та характер – усе взаємопов´язане. Якщо з фарбуванням волосся усе зрозуміло, то як бути у випадку, коли дівчина чи жінка цінують свій натуральний колір та у ніякому разі не хочуть його змінювати, тому фарбування (волосся Київ) для таких зовсім не варіант. А між тим усе одно хочеться зміни зовнішнього вигляду та образу. Що ж робити? Є ще один варіант. Якщо у вас пряме волосся, то його можна зробити хвилястим чи кучерявим. Для цього існує така популярна послуга, як біозавивка волосся (Київ). У випадку, якщо хочеться короткочасної зміни образу, то можна зробити локони у домашніх умовах.

На сьогодні усім полюбилися крупні локони, тому і розглянемо найбільш популярні способи їх створення:

  • За допомогою праски для волосся. Чим ширша праска, тим крупніші локони у результаті ви отримаєте. Усе волосся ділимо на пасма, після чого починаємо працювати з кожною окремо, починаючи з обличчя. Руками зафіксуйте пасмо біля кінчиків та плавно пересувайте у їх напрямку праску. Важливо праску не тиснути занадто сильно, тому що можна отримати заломи або пошкодити структуру волосся. Так поступово просуваємося до потилиці. Для фіксування зачіски, наносимо на пасма лак рівномірно по усьому об´єму. Якщо хочете отримати об´ємну зачіску, то попередньо потрібно збити волосся пальцями та розчесати його щіткою.
  • За допомогою плойки. Найбільш простий та швидкий спосіб отримання крупних локонів. Для того, щоб локони виходили дійсно крупними, діаметр плойки повинен бути не менш, ніж 28-32 см. Щоб після формування локонів, вони не злипалися та не деформувалися, потрібно нанести фіксуючий засіб.
  • Використовуючи фен з дифузором. Після миття волосся потрібно просушити їх рушником. Після чого беремо фен з дифузором, круглу щітку та пінку для волосся. Кожне пасмо укладаємо в чашу дифузора і починаємо сушити феном, то наближаючи то віддаляючи його. При цьому відбувається накручування пасм на «щупальця» дифузору. Важливо допомагати волоссю і частково формувати локони самостійно, перед тим, як прикласти дифузор до вологого пасма. Коли зачіска буде готова, фіксуємо її за допомогою лаку.
  • За допомогою фену та круглої щітки. Цей варіант створення локонів усім відомий, внаслідок частого використання його в салонах перукарями. Використовуючи фен, круглу щітку, термозахист, фіксуючи заколки та лак для волосся. Все волосся потрібно розділити на пасма, і з кожною починати працювати з напрямку потилиці. Починаючи від коріння, та слідуючи до кінчиків, потрібно вести щітку вниз, направляючи на неї повітря фену. Локони вийдуть більш красивішими, чим сильніше буде натягування. Фіксувати пасмо потрібно за допомогою потоку холодного повітря.

Якщо хочете обійтися без використання електроприладів, то тоді для вас підійдуть бігуді. Їх на сьогодні існує досить велике розмаїття, вибираємо по ступеню зручності та практичності для себе. Приємного перевтілення!