закрити

Омбре – модна техніка для фарбування волосся

Термін «омбре» з французької перекладається, як затемнення чи тінь. Тільки подумати, що декілька років перед цим відросле волосся вважалося ознакою дурного тону та неохайності, а зараз такий спосіб фарбування рахується трендом та стрімко розповсюджуваною модною тенденцією. Дана техніка нагадує щось схоже з меліруванням та колоруванням. Розглянемо основні переваги омбре, та які бувають різновиди цього фарбування волосся (Київ).

Омбре буде ідеальним варіантом для тих, хто хоче проекспериментувати зі своєю зовнішністю, але ніяк не вирішиться на фарбування повністю. Звичайно, що і вплив на волосся буде більш щадний, не таким, як при повному фарбуванні. Підходить для різного віку, незалежно від статусу та становища жінки, оскільки різновидів омбре багато і кожен може вибрати, виходячи зі своїх смаків та переваг. При вмілому та правильному фарбуванні, можна надати тонкому та негустому волоссю додаткового об´єму та привабливості. Роблять омбре навіть дівчата, жінки з чубчиком, при цьому виходить досить цікавий ефект. Не тільки стрижка може видозмінювати обличчя, але й фарбування, вчасності омбре. Якщо погратися з відтінками та варіантами омбре, то можна досить ефективно змінити зовнішність, приховавши недоліки і виділивши вигідні сторони.

Найбільш популярними варіантами омбре рахуються:

  • Класичне фарбування омбре. У цьому випадку коріння залишається у натуральному кольорі, а світлими робляться пасма від середини до кінчиків. Межа досить розмита, з плавним переходом. Тому ефект виходить досить натуральний та м´який. Барвники застосовуються усього на декілька відтінків світліше натурального.
  • Зворотне омбре. Тут все з точністю та навпаки. Освітлюється зона біля коріння, а кінчики залишаються темними або кольоровими.
  • Зі смугою посередині довжини. При цьому виходить ефект розділення не на дві, а три зони. Вважається досить сміливим експериментом. Для того, щоб така смуга вийшла оптимальної ширини, довжина волосся повинна бути не менше, ніж до лопаток.
  • Контрастне, з чітким, а не плавним переходом. Між двома зонами спостерігається різкий перехід. Якщо омбре робиться на темне волосся, то у разі з різким переходом, краще волосся носити розпущеним. При зібраному буде не той ефект.
  • Імітація язиків полум´я. Підходить для русявого або каштанового волосся, а ось у якості акцентуючого кольору обираються рижі відтінки, часто доходить до червоного. Пасма фарбуються на кінчиках у хаотичному порядку, тому після укладки (Київ) спостерігається ефект язиків полум´я. Виглядає дуже ефектно та оригінально.
  • Монохромне омбре. Відмінний варіант для сміливих дівчат, котрі люблять привертати увагу до своєї персони. Використовуються два контрастних відтінки (чорний-попелястий, блонд-шоколад тощо), а перехід може бути як плавним, так і різким.