закрити

Кому який колір волосся личить?

Є дівчата, які не хочуть категорично змінювати свій натуральний колір волосся на якийсь інший. А є й ті, які всіляко експериментують і намагаються знайти той самий гармонійний образ, в якому буде комфортно. Інший колір волосся у багатьох асоціюється зі змінами, і з психологічної точки зору для цього є всі підстави. У будь-який час ви завжди можете пофарбувати волосся в Alexandra Andreeva Studio у професійного стиліста. А ось на якому кольорі зупинити вибір? Так, звичайно, є переваги і ідеї, але як дізнатися, що цей колір підійде вам? Крім порад досвідчених стилістів, вам ще стане в нагоді нижчевикладена інформація.

Кожна жінка має свій тип зовнішності, все напевно колись стикалися з таким розподілом, як зима, весна, літо і осінь. Це основні типи зовнішності, які класифікують, виходячи з кольору шкіри, кольору очей, особливостям обличчя і якимось характерним властивостям. В якомусь з перерахованих типів ви обов’язково себе впізнаєте, а також зрозумієте який колір для фарбування волосся (Київ) буде найоптимальнішим.

Зима. Дівчата цього типажу – володарки блідуватої шкіри, іноді навіть з якоюсь блакиттю. Порівняно повільніше будуть засмагати влітку, колір волосся має темні тони, від каштанових відтінків до чорного. Дівчину цього типу можна пізнати по темно-коричневим або чорним очам, виключення теж бувають у вигляді сірих або блакитних очей. Привабливість жіночої статі з зимовим типажем полягає у грі контрасту і його шляхетністі. Тому змінюючи колір на інший, можна просто втратити колишню родзинку.

Весна. Колір шкіри у цих дівчат відрізняється теплими золотистими відтінками. Колір очей переважає від блакитних, сіро-блакитних і до карих. Їх голову прикрашає волосся кольору блондин або різні варіації русявого (від світлого його варіанти і до темного). З таким типом зовнішності вам неодмінно підійдуть будь-які біляві варіації, починаючи від світло-пшеничного і до насиченого медового. Ще одним варіантом є мелірування, оскільки навіть різноманітність зі світлих пасм буде вашою прикрасою. При виборі кольору слід пам’ятати, що є актуальними саме теплі відтінки кольорів. Наприклад, світло-срібні пасма – точно не ваш варіант.

Літо. Колір шкіри у таких дівчат з рожевим відтінком, погано загоряє. Волосся найчастіше світло-русяве, а очі в сірому, блакитному або світло-зеленому варіанті. Для волосся самими виграшними будуть холодні і приглушені варіації тонів. Такі, як сріблясто-світлий, сріблясто-попелястий і інші кольори, що виключають жовтизну.

Осінь. Цих дівчат можна впізнати по шкірі з ластовинням, котра відмінно піддається засмазі, після чого засмагла шкіра може протриматися навіть до зими. Колір очей може бути від зелених до карих. Шевелюра їх може бути самих різних кольорів, починаючи від золотисто-каштанового і закінчуючи каштановим, але в будь-якому випадку буде помітний мідний відлив. Фарбувати можна в усі кольори з проявом міді – від рудого до шоколадного і каштанового.

Вибираючи новий колір, обов’язково подивіться сумісність з кольором очей. Що стосується фарбування сивини, то вибирати потрібно на пару відтінків світліше свого натурального кольору.