закрити

Краса кінчиків пальців

Так, сьогодні поговоримо про манікюр. Це тільки здається, що на руки не звертають увагу. Звертають, та ще й як, особливо всі ті, хто володіє естетичним смаком. Стан рук і нігтів може сказати багато чого не тільки про характер і звички людини, а й про стан організму. Так, нігті починають першими реагувати на нестачу в організмі магнію і кальцію, стають ламкими або м’якими.

Можна замовити послугу манікюру у майстра Олександри Андреєвої, як альтернатива існує домашній догляд. Розглянемо головні його секрети, яким чином можна зміцнити нігті і зробити манікюр красивим.

Починаємо в першу чергу, з стану свого організму в цілому. Оцініть стан нігтів, в порівнянні з періодом минулого сезону або півроку назад. Потрібно проводити аналіз з тим найкращим станом, який властивий вам. Адже від природи у всіх різна нігтьова пластина. Якщо ви помітили зміни не в кращу сторону, то простежте за шкірою і волоссям. Як вони змінилися? Адже якщо є нестача мікроелементів і вітамінів, то вона впливає на все. Може з’явилася апатія і сонливість? В такому випадку пропийте курс вітамінів і паралельно поєднуйте їх з зовнішніми методами догляду. Не забувайте про правильне харчування, яке і служить джерелом тих же вітамінів.

Процедур по догляду дуже багато, до них можна віднести ванночки, компреси, мазі. Розглянемо найпростіші і найефективніші з них.

Зміцнюють ванночки на основі морської солі. Мабуть, найвідоміший в широких колах засіб. Швидко допомагає зміцнити нігтьову пластину. Ефект ви могли спостерігати після тижня на морі. Чи помічали, як укріплювалися ваші нігті? Це і є та сама ванночка, тільки можна її робити і вдома. На 0.5 літра теплої води потрібно взяти 1 ст. л. морської солі, пальці повністю потрібно опустити в розчин і тримати не більше 15-20 хв. Витерти руки і масажними рухами втерти крем на жирній основі, при цьому приділяючи особливу увагу нігтям. А що, кінчики пальців теж люблять масаж. Процедуру робити щодня близько 10-ти днів.

Якщо нігті слабкі, прийде на допомогу натуральний віск. Дуже ефективна процедура для ослаблених нігтів. Потрібно занурити кінчики пальців в розплавлений віск, після чого відразу в ємність з холодною водою. Таким чином отримуємо свого роду шапочку на пальцях. На них одягаємо рукавички на х/б основі і лягаємо спати. Тобто тримати потрібно всю ніч. Таких процедур рекомендовано близько 5-6.

Щоб нігті не розшаровувалися використовуйте сіточку з йоду. Сітка з йоду в районі зап’ястя рук допоможе від розшарування. Наскільки швидко буде він випаровуватися можна відразу бачити дефіцит йоду в організмі.

Оливкова олія – ​​чудовийдомашнійпомічникдлязміцненнянігтів. Занурте кінчики ваших пальців в таку суміш: оливкова олія, 1-2 краплі йоду і лимонного соку. Потримати близько 10-ти хв., після змити водою, але не намилюючи милом.

Це всі заходи є базовими, здатними привести в порядок ваші нігті за короткий термін. Після домашніх процедур можете сміливо записуватися на манікюр і експериментувати з різними його видами. Робимо все радість, це ж на благо собі коханій!