закрити

Як правильно необхідно мити волосся

Для того, щоб волосся виглядало привабливим і доглянутим, потрібно для нього забезпечити правильний догляд. Для цього ви можете вибрати професійні методи, звернувшись в студію Олександри Андрєєвої, або вивчати можливості догляду за волоссям в домашніх умовах. Після того, як ви наростили волосся (Київ), то доглядаючи за ними потрібно врахувати одні особливості, а після фарбування волосся (Київ) – інші.

Однак, незалежно від типу волосся та застосування до них різних процедур, всім доводиться мити голову. Це найчастіша процедура, яку доводиться робити в домашніх умовах. На жаль, не всі знають, як це слід робити правильно, хоча і можуть стверджувати зворотне.

Ні для кого не буде великим відкриттям той факт, що найкрасивіші волосся – чисті. Які помилки найпоширеніші при митті волосся? Використання невідповідних шампунів, ополіскування недостатньою кількістю води, сильна завзятість при митті – все це робить волосся набагато слабкішим, а волосся потребує не менше ніжності і турботи, ніж будь-яка інша частина тіла. Не треба їх смикати і сильно терти при намилюванні. Шампунь потрібно використовувати відповідно до вашого типу волосся, для деяких причини проблем з волоссям криються саме в цьому пункті.

Тепер розглянемо основні правила миття волосся, які бажано застосовувати всім без винятку.

  • Вода для миття не повинна бути гарячою, можна на кілька градусів нижче тієї температури, яка комфортна для вашого тіла. Якщо ви сполоснете волосся прохолодною водою, то блищати воно буде більше, ніж зазвичай, а також це забезпечить їм оптимальний кровообіг.
  • Краще шампунь не наносити безпосередньо на волосся, а попередньо розбавити його в невеликій кількості води. Не зловживайте з кількістю шампуню, адже в такому випадку його доведеться довго змивати. А якщо для гарного миття потрібно невелика його кількість, то навіщо створювати зайві клопоти по його змивання. Масажувати кінчиками пальців (НЕ нігтями) потрібно довше і інтенсивніше шкіру голови, а не саме волосся.
  • Ополіскування має бути рясним і займати у вас в три рази більше часу, ніж сам процес миття.
  • Якщо ви користуєтеся бальзамом або кондиціонерами для волосся, то тримати їх потрібно не довше, ніж виробником зазначено в інструкції.
  • І, мабуть, найактуальніше питання – це його сушка. Краще усіма способами уникати сушку феном або сухим жаром, щоб попередити їх сухість і ламкість. Краще все сушити волосся природним способом, на відкритому повітрі. Щоб довге волосся не встигли заплутатися, потрібно не поспішаючи розібрати їх руками, віджати їх шляхом натискання рук, в яких тримайте рушник. Не потрібно поспішати і розчісувати довге волосся. Вони дуже добре вбирають воду, тому їх легко пошкодити, волосся просто будуть вириватися. Тому краще цю процедуру зробити після повного висихання.

Це найелементарніші поради, які повинні стати звичкою будь-якої дівчини. Доглядайте за волоссям правильно!