закрити

Головні причини ламкого волосся

Часто причиною нарощування волосся (Київ) стає неможливість відростити довге своє через те, що воно стає тонким, ламким і зупиняється в рості. Великий відсоток жінок, які звертаються за допомогою професіонала в студії Олександри Андрєєвої намагаються вирішити проблему ламкості волосся, користуються такою послугою, як абсолютне щастя для волосся. Крім вирішення проблеми таким способом, жінки намагаються всіма можливими і неможливими способами поліпшити стан волосся, купуючи дорогі шампуні і бальзами, застосовуючи найрізноманітніші маски з лікувальним ефектом, однак ефект від них якщо і спостерігається, то це лише тимчасове поліпшення. Чому так? Акцент робиться тільки на зовнішні фактори, але є ще й внутрішні. Багато функціональні порушення діяльності організму ведуть до ламкості волосся, нігтів, і загалом відображаються на зовнішності. Розглянемо основні внутрішні та зовнішні причини ламкості волосся.

Причини внутрішні

Наша зовнішність є чітким відображенням стану організму всередині, а це комбінація фізичних і психологічних факторів. Структура волосся може змінюватися внаслідок впливу шкідливих звичок, якщо в організмі дефіцит вітамінів і мінералів, часті стреси, хронічні захворювання також мають вплив на зовнішність, зокрема на волосся.

Було виявлено, що на ламкість волосся в першу чергу впливає залізодефіцитна анемія, клітинна гіпоксія (кисневе голодування клітин). Нескладно здогадатися, що викликає такі зміни в діяльності організму. Життя сучасної людини просто переповнене розумовими і фізичними перевантаженнями, сильними стресами в умовах шаленого ритму життя.

Ламкість волосся може бути симптомом, першим дзвіночком, щоб звернути увагу на внутрішні проблеми такі, як порушення метаболізму і всмоктування поживних і життєво необхідних речовин, іншими словами хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту. Запальні процеси в нирках і легенях також можуть викликати ламкість волосся, паралельно також спостерігається розшарування нігтів. До речі, часто внутрішні порушення супроводжуються не тільки погіршенням стану волосся, але і нігтів, шкіри. Саме з цих властивостей можна зрозуміти якого плану проблеми з волоссям – внутрішнього або зовнішнього. Ця порада хоч і працює не в усіх випадках, але часто дає чітке розуміння вирішення проблем з волоссям.

Також не варто забувати, що наявність всередині таких паразитів, як лямблії і гельмінти, може бути причиною ламкості і сухості волосся. І начебто людина ні на що не скаржиться, нічого не болить, але поступово може погіршуватися колір шкіри, стан волосся і нігтів.

Причини зовнішні

Із зовнішніми причинами все набагато простіше, оскільки їх виявити і усунути можна набагато швидше. Миття волосся хлорованою гарячою водою, використання металевих гребінців і шпильок (краще вибирати дерев’яні), неправильний вибір шампунів і розчісування невисохле волосся – це все може безпосередньо впливати на ламкість і погіршення стану волосся. Не потрібно мити частіше, ніж це належить для вашого типу волосся. Краще намагатися уникати фарбування волосся агресивними сумішами, вибирати більш безпечні сучасні фарби. Без особливої ​​потреби не користуйтеся феном, якщо зовнішня температура дозволяє їх висушити природним шляхом. Бережіть ваше волосся, піклуйтеся про нього!