закрити

Фарбування волосся хною

Мабуть немає більш швидкої і ефективної зміни зовнішності, ніж фарбування волосся. Так, можна згадати при цьому і нарощування волосся (Київ), їх випрямлення, що з легкістю роблять майстри студії Олександри Андрєєвої але в цих випадках все-одно трохи інший ефект. Адже після цих процедур не доводиться переглядати гардероб і домінуючі в ньому кольори, а в разі фарбування таке часто трапляється. Те, що личить блондинкам з одягу, може бути не зовсім актуально власницям рудого волосся. І спеціально для тих жінок, хто в пошуках натуральних засобів фарбування волосся, і є такий чудовий засіб, як хна.

Хна здатна не тільки змінити колір або надати відтінок, але вона ще й інтенсивно оздоровлює волосся. Зникає лупа, зменшується свербіж і припиняється випадіння волосся. Звичайно, разом з цим не варто зловживати її використанням. Оскільки в такому випадку можна отримати сухе, тонке волосся з посіченими кінчиками, також подібний ефект можна отримати при використанні не особливо якісної хни. Тому краще купувати хну від перевіреного виробника.

Багато дівчат і жінок скептично ставляться до фарбування волосся (Київ) хною, оскільки вона асоціюється виключно з рудим кольором, не більше. Однак існують більш широкі можливості цього природного барвника. Якщо змішувати хну з іншими натуральними компонентами, то можна отримати русявий, каштановий, шоколадний, червоний ближче до бордо, золотистий колір тощо. А в якості допоміжних компонентів застосовують басму, каву, корицю, куркуму, мед, сік буряка, ревінь і навіть біле вино.

Розглянемо найпопулярніші суміші і ефект від них. Для отримання шоколадно-коричневого кольору волосся використовується натуральну мелену каву. Для цього потрібно попередньо заварити 4 ложки кави в склянці води, після чого змішати з пакетиком хни. Якщо на довжину волосся потрібно два пакетики, то відповідно і доза кави буде збільшена в два рази. За аналогічним принципом можна використовувати і какао, однак буде відрізнятися насиченість відтінків.

Щоб отримати темно-каштановий колір, близький до чорного, потрібно зробити суміш з двох частин хни і однієї частини басми, а потім залити це червоним вином. При цьому змиваючи хну з волосся, необов’язково застосовувати шампунь, вона відмінно змивається і без нього, якщо наберетеся трохи терпіння.

Для отримання бордового відтінку краще використовувати єгипетську хну (буває ще іранська та індійська) в кількості 250 грам. Вона розлучається не водою, а оцтом. Потім додаємо 0, 5 літра соку буряка, 2 ложки марени у вигляді порошку, 4 ложки амли, і по 30 кр. ефірної олії іланг-ілангу та гвоздики. Тримати треба не менше, ніж 3-4 години, а далі час регулюється в залежності від потрібного відтінку. Наостанок варто сказати і про такі чинники, як час витримування хни на волоссі і початковий колір волосся. Чим світліше волосся, тим більш інтенсивніше виходить колір в результаті. А за допомогою часу (від пару годин і до цілої ночі) можна отримувати відтінки різної насиченості.

Вдалих експериментів!