закрити

Якщо кучеряве волосся набридло

Вічна проблема представниць прекрасної статі полягає в тому, що хочеться весь час того, чого немає. Рудим хочеться стати блондинками, з короткою стрижкою дівчата мріють про довге волосся, а ось власниці кучерявого волосся мріють про рівне волосся. З фарбуванням все дуже просто, і проблем з цим ніяких не виникає. Що стосується короткої шевелюри, то останній десяток років пішла тенденція широкого використання послуги нарощування волосся (Київ), тому кожна охоча дівчина може змінити довжину волосся на бажану. Але не забули і про кучеряве волосся, і як підтвердження цьому салон Олександри Андрєєвої пропонує кератинове випрямлення волосся. Воно може за ціною і дорожче хімічного, проте результат і безпека процедури перевершить очікування будь-якої клієнтки. А кому захочеться економити на красі волосся? Це абсолютно не ті жертви, про які варто говорити, краще завжди для догляду за тілом та волоссям вибирати натуральні та щадні способи.

Розглянемо основні переваги кератинового випрямлення волосся і що воно дає. Слід сказати, що така процедура буде актуально не тільки для власниць хвилястого або кучерявого волосся, але і для пухнастої і неоднорідної структури. Саме, коли хочеться гладкості і рівності по максимуму, варто вибирати кератинове випрямлення волосся. Також для такого способу випрямлення характерно відновлення структури волосся, адже основні компоненти не тільки проникають всередину, але і огортають волосяний стрижень, утворюючи надійний захист на тривалий час. Відмінний варіант для відновлення довгого волосся, коли потрібно особливо ретельний догляд.

Яким чином відбувається відновлення і захист? Молекули компонентів працюють на клітинному рівні, тому відбувається інтенсивне живлення волосся життєво необхідними елементами, їх взаємодія з глибоким проникненням, внаслідок чого відбувається зрощування з волосом. Тому ця процедура забезпечує відновлення і лікування пошкодженого волосся, а не поверхневий візуально красивий ефект.

Гарною новиною для жінок і дівчат буде той факт, що кератинове випрямлення тримає результат досить тривалий час. Хоч ефект і дуже близький до ламінування, проте випрямлення кератинове дозволить насолоджуватися прямим волоссям не менш трьох місяців, при цьому неважливо передбачається фарбування чи ні, скільки разів на тиждень ви миєте голову. Це все не впливає на тривалість збереження результату.

Яке волосся ви отримуєте? Здорове, ідеально рівне і гладке з привабливим блиском, що відмінно піддаються укладанню. Можна не турбуватися за фізичний і хімічний вплив на волосся, адже гарантований надійний захисту впродовж кількох місяців. В першу чергу подібне відновлення оцінять власниці неслухняного волосся. Про шкідливий вплив взагалі не доводиться думати, оскільки всі компоненти спрямовані на турботу і догляд.