закрити

Чим відрізняється професійна косметика від звичайної в магазині?

Професійну косметику в силу специфіки застосування ще називають салонною. Найголовніша відмінність для людей далеких від косметології полягає в ціні. Однак їх дію можна порівняти з тим, як ви приходите в студію Олександри Андрєєвої для нарощування волосся, стрижки або укладання, довіряєтеся професіоналу і відповідно виходить результат на найвищому рівні. Точно також, як ретельно і уважно працює майстер з вашими волоссям, аналогічним виходить і ефект від використання салонної косметики.

Розглянемо основні переваги професійної косметики і її основні особливості використання.

Всі професійні засоби косметики представляють останні досягнення в області косметології, відповідають високим стандартам якості, для них характерна гіпоаллергенность, підвищений термін експлуатації, з ними виходить досить економічне використання, наступає швидкий ефект. Такий ефект дуже складно отримати часом за допомогою звичайних магазинних засобів. Однак все легко пояснюється. Коли ви приходите до майстра на стрижку або укладку, йому потрібна гарантія, що волосся буде вимите бездоганно, буде ідеально гладким і слухняним, тому в салоні використовуються виключно професійні шампуні, маски, бальзами для волосся. У майстра немає часу для експериментів, він повинен бути впевнений, що отримає потрібний ефект на волоссі і робота буде проведена на високому рівні.

Через те, що професійна косметика в салоні використовується велику кількість разів на день, що обумовлено потоком клієнтів, то випускається вона у великих об’ємах. Ще великі об’єми забезпечують економічність застосування, щоб вартість процедур і послуг не була завищеною без особливих причин. Через різницю концентрацій активних речовин, багато хто думає, що домашня косметика не ефективна. Однак потрібно просто час, щоб з’явився ефект. У той час, як при використанні професійної косметики ефект більш виразний і швидкий.

Крім засобів по догляду, є ще декоративна косметика професійного рівня. Вона використовується для накладення гриму в кіно та театрі, адже під яскравим освітленням і інших екстремальних умовах зйомок, шкіра повинна завжди бути матовою з яскравим і чистим кольором, а всі недосконалості повинні ефективно ховатися. Кольори тіней або рум’ян повинні бути набагато яскравіше і інтенсивніше звичайних, щоб здалеку було видно макіяж і ідею образу.

Вся професійна косметика вважається досить важкою або непрактичною для щоденного використання, але при цьому є відмінним інструментом в руках майстра. Поділ косметики на професійну і масового використання диктує сам виробник, і першу не купиш у звичайному магазині.

Яку пораду можна дати тим дівчатам і жінкам, які цікавляться професійним доглядом в домашніх умовах. Це робити можна, але не варто захоплюватися і краще комбінувати зі звичайною косметикою, яка має більш м’який склад.