закрити

3Д нарощування волосся та його особливості

Для всіх бажаючих перевтілитися за допомогою збільшення довжини шевелюри існує багато способів нарощування волосся. Багатьох клієнток, які звертаються з студію Олександри Андрєєвої з метою наростити волосся цікавить таке питання: «Що таке 3Д нарощування волосся і чим воно відрізняється?». Саме тому і постараємося розкрити цю тему максимально широко.

Дана технологія нарощування давно зарекомендувала себе з хорошого боку і швидко стала набирати популярність. Мабуть, найголовніше, що характеризує метод 3Д нарощування волосся − це необмежені можливості у зміні образу, оскільки немає шкідливого впливу на структуру волосся, без застосування смол, клею, хімічних речовин, не потрібно проводити термічну обробку. У разі застосування 3Д нарощування волосся, їх дуже складно відрізнити від натуральних, вони чудово з ними зливаються, який би тип укладки ви б не обрали. Природність як при візуальному сприйнятті результату, так і самого процесу нарощування − це те, що збільшує попит на даний метод і сприяє зростанню його популярності. Звичайно, для цього потрібно попередньо правильно підібрати колір і структуру волосся, звернути увагу на їх якість. Слід зазначити, що для цієї технології нарощування використовуються виключно натуральні пасма високої якості, які відбирають вручну. Адже якість нарощуваних волосся в більшості випадків грає визначальну роль у подальшій долі нарощеного волосся. Можна з гордістю носити і мати красиву шевелюру, без дискомфорту і негативного впливу на своє волосся. В іншому ж випадку, при використанні дешевих неякісних пасом (Китай) можна отримати стільки проблем, що захочеться з таким волоссям попрощатися, оскільки мало у кого вистачить терпіння на заплутане волосся з неможливістю його нормально розчесати. Саме цей момент потрібно врахувати всім бажаючим наростити волосся і не експериментувати з підбором студії і майстра для такого роду послуг.

У чому суть технології 3Д нарощування волосся в Києві? В основі фіксування пасм лежить використання термогільз, які одночасно і відмінно закріплюються, але і не обтяжують рідні пасма. Саме тому клієнтки не відчувають дискомфорту або тяжкість у волоссі. Такі термогільзи виготовляються в самих різних відтінках, тому перехід від свого волосся до нарощеного буде непомітний. Фіксація відбувається від впливу на термогільзу нагрітими до необхідної температури щипцями. За рахунок стискання і притискання накладного пасма до свого волосся гарантується надійна і щадна фіксація. Далі при взаємодії з натуральними волоссям створюється вузол, від якого і залежатиме довговічність нарощеного волосся і якість роботи в цілому. Щоб було зручно одягати термогільзу на пасма волосся, майстри користуються гачком. Корекцію слід проводити приблизно один раз в 3-4 місяці.