закрити

Модні тенденції в фарбуванні волосся

Для дівчат і жінок на першому місці завжди стоїть їх зовнішність, тому вони завжди цікавляться новими способами її вдосконалення. Фарбування волосся, точно також, як і нарощування волосся є відмінним способом для перевтілення жінки. Багато клієнток, які звертаються в студію Олександри Андрєєвої, цікавляться модними тенденціями нинішнього року. Адже, хто як не майстри повинні знати про всі новинки і популярні техніки. Саме тому актуально буде в цій статті розглянути основні модні тенденції в фарбуванні волосся цього року.

Для нинішнього часу в моді натуральність в будь-якому її прояві, і волосся не є винятком. Натуральні відтінки волосся, які створюють ефект їх вигоряння або відростання коренів. Сюди можна віднести і усім відоме фарбування в техніці омбре, брондирування (фарбування з 3 д ефектом), каліфорнійське мелірування. Розглянемо всі техніки фарбування, актуальні для 2016 року, більш ретельно.

Техніку омбре ще називають градієнтним фарбуванням, ця тенденція спостерігається давно, вона швидко стала популярною і до сих пір її вибирає велика кількість модниць. Полягає вона в наявності двох відтінків волосся, обов’язково з плавним переходом, і з різним рівнем контрастності. При цьому омбре підходить для різної довжини волосся, і при бажанні можна для різного віку підібрати найбільш гармонійний і оптимальний варіант такого фарбування волосся. Класичний варіант – це темний верх (русявий, каштановий, чорний) біля коріння, максимально наближений до природного кольору і світлі, руді кінці.

Техніка французького мелірування чимось нагадує омбре, оскільки при використанні двох відтінків створюється ефект вигорілого волосся. Те мелірування, коли пасма у волоссі відрізняються контрастністю, давно вийшло з моди, оскільки на зміну йому прийшла натуральність. Багато хто боїться після такого фарбування якоїсь неохайності і недбалості в зовнішньому вигляді, проте, навпаки, волосся будуть виглядати ще гарніше та доглянутіше. Вибирати відтінки для французького мелірування слід, виходячи з вашого початкового кольору волосся. Ця процедура здатна зробити з непримітною дівчини буквально за лічені хвилини стильну і привабливу особу.

Ще один вид послуги для перетворення волосся – 3Д фарбування або брондирування. Слід зазначити, що довірити таку процедуру слід виключно професіоналові, адже вона вимагає максимальної точності та акуратності. Дуже важливо підібрати кілька різних відтінків (3-4) одного кольору. Внаслідок виконується фарбування, яке робить зачіску максимально натуральною і об’ємною. Хоч і підійде таке фарбування ідеально тим жінкам, які не можуть похвалитися густою шевелюрою, проте можливе застосування абсолютно для все типів волосся. Ефектніше брондирування виглядає на світлому волоссі. Але знову ж таки все акценти робляться на натуральність, що радує та передбачає максимальну свободу для жінки. Натуральність універсальна і ні до чого не зобов’язує, для кожного віку підійде ідеально. І для кожної жінки таке волосся буде прикрасою!