закрити

Міфи про нарощування волосся

Довге волосся завжди було і залишається символом жіночності, тому цілком логічно спостерігати зростання попиту на послугу “нарощування волосся Київ“. Однак ще залишаються ті жінки, які вважають нарощування волосся чимось таким, що жахливо псує волосся, а догляд вимагає дуже багато сил і уваги. З різного роду чутками і переконаннями доводиться стикатися майстрам не тільки в студії Олександри Андреєвої. І тут нічого не поробиш, проте в силах майстра переконати клієнток в зворотному і назавжди змінити усталену думку. Саме тому розглянемо детальніше основні міфи про нарощування волосся.

Міф 1. Нарощувати волосся шкідливо. Але давайте проаналізуємо корисність інших перукарських послуг, таких, наприклад, як знебарвлення, фарбування волосся або хімічна завивка. Хіба використання більшості хімічних засобів не позначається більш згубно на структуру волосся? Тому нарощування волосся можна вважати найбільш невинною процедурою зі спектра послуг для зміни іміджу. Чому народжуються такі чутки? Як правило, вони створюються тими, хто не дотримувався правил догляду або другий варіант – звернення до недосвідченого майстра.

Міф 2. Нарощене волосся буде виділятися і відрізнятися від своїх. Щоб уникнути ефекту окремо лежачого нарощеного волосся, немов вони самі по собі, потрібно ретельно підібрати образ і зробити стрижку, навіть якщо це буде просто надання зачісці відповідної форми. Що стосується структури і кольору, то важливо не тільки підібрати ідентичні пасма, а й простежити, щоб вони були високої якості. Адже в ході експлуатації вони можуть проявити себе по-іншому. Якісні пасма залишаються точно такими ж, що і були спочатку.

Міф 3. Прядки погано тримаються після нарощування і сповзають. Тут важливо підібрати не тільки прядки, а й матеріал для роботи, а також важливу роль відіграє рівень майстерності фахівця. Наприклад, використання слов’янських, китайських пасом дає навантаження і справді буває випадання не тільки нарощеного волосся, але і разом зі своїм.

Міф 4. З нарощеним волоссям можна забути про купання в морі. Це взагалі необгрунтовані чутки, так як купатися і засмагати можна, як і раніше. Єдино важливо не забувати про промивку волосся від солоної води, але це правило стосується всіх типів волосся, хоч своїх, хоч нарощених.

Міф 5. Після миття волосся виявляється збільшення жорсткості і пухнастості. У цьому випадку потрібно ставити під сумнів якість пасом, оскільки всі дешеві китайські покриті силіконом для привабливості, а коли змивається, стає видно справжню їх якість.

Міф 6. При догляді за нарощеними волоссям, забороняється використання масок і бальзамів. Це обґрунтовують тим, що від таких коштів швидше будуть злазити капсули. Якщо не було порушення технології нарощування, то можна сміливо використовувати маски і бальзами для догляду за волоссям.