закрити

Ефект від ламінування волосся

Ламінування волосся по популярності не поступається стрижкам та укладкам, особливо зараз, коли в тренді натуральність і природність. Розпущене волосся середньої довжини з привабливим живим блиском буде найкращою прикрасою будь-якої дівчини. Його полюбили представниці прекрасної статі за те, що можна добитися ідеальної гладкості волосся і здорового, доглянутого зовнішнього вигляду в мінімальні терміни та досить на тривалий час. І в студію Олександри Андрєєвої також звертається велика кількість клієнток з метою пожвавити волосся, зробити його більш привабливим. Варто відзначити, що тут ви можете знайти інноваційну альтернативу ламінуванню – абсолютне щастя для волосся. Але оскільки тема ламінування дуже актуальна в широких колах, то розберемо в цій статті різновиди і ефект від цієї процедури.

Ламінування волосся у всіх асоціюється з блиском та красою. І зробити ламінування хочуть ті дівчата, які ретельно стежать за своїм зовнішнім виглядом та за станом свого волосся. Ця процедура передбачає застосування спеціального складу, які містить великий перелік компонентів і обов’язково вітамін В12, що сприяє розгладженню і вирівнюванню структури. Тому волосся виглядає блискучим, випромінює здорове сяйво, а також не схильне до дії статистичної електрики. Найбільш сприятливий період для ламінування волосся – це літо, оскільки волосся максимально схильне до впливу сонячних променів і пересихання. Цю процедуру можна робити на будь-який тип волосся, проводиться в кілька етапів. А на волосся залишається на кілька тижнів. Рекомендовано здійснювати ламінування і після нарощування волосся для відновлення, щоб швидше повернути початковий стан.

Який ефект слід очікувати від процедури ламінування волосся?

  • Привабливий, доглянутий зовнішній вигляд з підвищеним захистом від негативного впливу палючого сонця, вітру, холоду, засобів укладання, плойки або фену.
  • Сприяє усуненню посічених кінчиків і ламкості волосся.
  • Набагато легше розчісувати волосся через підвищену гладкість.
  • З’являється об’єм, оскільки кожна волосина обволікається плівкою після ламінування.
  • Сприяє зміцненню укладання, спрощує роботу над будь-якою зачіскою.

Ламінування може бути звичайним і кольоровим, коли можливо зафарбовування сивини. Прозоре дає ефект глянцевого блиску. Також ламінування волосся може бути гарячим і холодним. І перший, і другий варіант в однаковій мірі дають чудовий ефект, різниця полягає лише в тому, що при гарячому ламінуванні пасма прогрівають праскою. У будь-якому випадку відбувається глибоке проникнення в структуру волосся оздоровчого складу.

Незважаючи на деякі чутки, процедура нешкідлива, а ті випадки незадовільного результату, що мають місце, кажуть лише про непрофесіоналізм майстра. Тому звертайтеся виключно в перевірені салони і краще не експериментуйте зі зміною майстра, якому довіряєте.