закрити

Догляд за жирним волоссям

Жирний тип волосся є досить поширеним, однак деякі дівчата впевнено відносять своє волосся до такого, проте в реальності буває інакше. Справа в тому, що ще набагато частіше зустрічається волосся, жирне біля коріння і сухе на кінчиках. Догляд за жирним волоссям дуже стомлює їх власниць, однак на думку більшості це краще, ніж дбати про сухе і ламке, оскільки з ним проблем ще більше. Що стосується різних послуг в студії Олександри Андрєєвої, то тип волосся може в деякій мірі впливати на процес роботи. Якщо мова йде про фарбування і нарощування волосся, то ні майстер, ні клієнтки не відчують будь-якої різниці. Але ось, що стосується вибору зачіски і стрижки для власниць жирного волосся, то тут існують деякі нюанси і рекомендації.

Чому волосся бувають жирним? Тут вся справа в роботі сальних залоз, у всіх вони працюють по-різному. І якщо режим посилений, то жиру сальними залозами буде виділятися набагато більше. Аналогічно відбувається і зі шкірою. Часто тип волосся та шкіри збігається, але бувають і численні винятки. Впливати на роботу сальних залоз можуть і таких чинники, як погода (підвищена вологість), їжа (гостра та жирна їжа) і ін. Чи так погано з жирним волоссям? Адже власниць дуже дратує жирна плівка на волоссі, але є і «зворотний бік медалі». Насправді таке волосся набагато краще захищене від несприятливих зовнішніх чинників. При цьому існує хибна думка, що при щоденному митті волосся, шкірного сала буде виділятися менше. Навпаки при сухості волосся, залози будуть ще більш посилено працювати, щоб захистити шевелюру від сухості. Найоптимальнішим варіантом буде миття голови раз в 3-4 дні, так волосся не буде звикати до частого миття і залози працюватимуть в звичайному режимі.

Вибір зачіски і стрижки. Потрібно при цьому уникати відкритих коренів волосся, оскільки може бути видно жир. Вітаються об’ємні зачіски, біозавивка волосся, непоганим варіантом для жирного волосся буде каре з чубчиком або щось подібне. Замість воску і гелів для волосся, краще користуватися лаком або іншим укладальним засобом у вигляді спрею.

На сьогодні існує ще один корисний засіб для догляду за жирним волоссям – це сухі шампуні, які використовуються для видалення надлишків жиру з волосся. Застосування його надзвичайно просте і не займе багато часу. Сухий шампунь наносити потрібно на коріння волосся, злегка втираючи, після чого волосся добре розчесати, видаляючи залишки засобу.

Не менш ефективно для жирного волосся і використання відварів таких трав: шавлія, ромашка, звіробій, кропива, м’ята, кора дуба, деревій. Всі ці трави нормалізують секрецію сальних залоз і волосся не будуть так швидко жирніти. Відвари використовуються для ополіскування, їх змивати з волосся не потрібно.

Якщо ви володарка жирного типу волосся, то не потрібно в усіх бідах звинувачувати наявність такого волосся, навпаки, краще робити акцент на позитивних моментах і максимально зволікати з них вигоду. Ну й звичайно не забувати про догляд, волосся теж потребують нашої любові і турботі!