закрити

Лак для волосся та його різновиди

Лак для волосся дає необмежені можливості для втілення будь-яких фантазій щодо укладок, зачісок. Можна зафіксувати будь-яку, навіть найскладнішу у виконанні зачіску. І якби його не було, неодмінно потрібно було б винайти. Він з’явився близько 50 років тому і в основі першого складу був спирт етиловий та різні смоли. І хоча цей лак дозволяв зберегти зачіску протягом усього дня, однак після використання спостерігалося погіршення стану волосся, і це паралельно зі сверблячкою голови, оскільки такий склад дратував шкіру біля коріння волосся. На сьогодні, склади більш щадні, мають приємний супутній аромат, а вибрати можна з великого розмаїття лаків. Майстри студії Олександри Андрєєвої використовують лак для укладки тільки професійного рівня, перевірених брендів. Вибір залежить від складності зачіски, бажаного кінцевого результату, а також від типу волосся. Чим більше неслухняне та пряме волосся, тим сильніше фіксації лак для волосся потрібно вибирати.

Якщо ви хочете вибрати професійний лак, то уважно читайте склад. При наявності в ньому бензофеона, гліцерину, еластеса, пантенола, бетаїну, сміливо можете купувати, оскільки саме ці складові властиві професійним засобам. Адже вони враховують крім фіксації і турботу про волосся.

Лак може бути рідким і йти з розпилювачем, спреєм, а також є ще таке поняття, як «сухий лак». Він йде у вигляді звичайного спрею, служить полегшеним варіантом фіксації, що не склеює пасма, висихає практично миттєво, досить нешкідливий, проте не підходить для складних зачісок, які потрібно зберегти максимально довго.

Також лаки для волосся ділять на засоби сильної, слабкої і середньої фіксації. Якщо ви вибираєте лак для сильної фіксації, то знайте, що в цьому випадку не обійшлося без етанолу, тому потрібно звести до мінімуму використання такого лаку. Тільки для особливих, урочистих випадків, адже волосся швидко стане сухим і ламким. А ось для щоденного використання краще всього підходить лак середньої або слабкої фіксації. У разі схильності до алергії, потрібно вибирати засіб без ароматизаторів. Сучасні лаки бувають також відтіночними, тому можна зробити за лічені хвилини веселу зачіску або оригінальну укладку. Досить виділити одну або кілька пасом вподобаним кольором, і ви вже будете виглядаєте незвичайно і уникнете повсякденності таким чином.

Багато дівчат, які прийшли в студію для нарощування волосся, цікавляться про те, які кошти для укладання можна використовувати. Лак для волосся входить в число дозволених засобів, проте не з агресивним складом і використовувати краще в разі гострої потреби. Оскільки шкідливі речовини можуть вести себе непередбачувано і залишається лише здогадуватися про наслідки використання такого лаку. Пам’ятайте про це, перебираючи в голові варіанти зачісок і засобів для укладання. Вибирайте щадні шляху до краси!