закрити

А ви знаєте як правильно розчісувати волосся?

Часто ми розчісуємо волосся, не замислюючись – правильно це робимо чи ні. А тим часом ця процедура впливає на здоров’я волосся, і їй потрібно завжди приділяти час, не робити аби як. У процесі розчісування, волосся очищається від пилу та бруду, а сало, яке виділяється залозами розподіляється рівномірно по всій довжині. Саме тому часто може виникати проблема пересушених кінчиків при довгому волоссі, просто їм не вистачає природного живлення та захисту. Чому саме ця тема обрана в якості огляду? Справа в тому, що багато клієнток, які звертаються в студію Олександри Андрєєвої не завжди розчісують волосся правильно, або не тими матеріалами, а потім цікавляться тим, як можна поліпшити стан волосся. Але ж все починається з елементарного. І якщо при нарощуванні волосся, наприклад, майстер робить акцент на правильному розчісуванні, то у всіх інших випадках ця тема не піднімається, оскільки є нібито зрозумілою за замовчуванням. А ось практика і спілкування з людьми доводить зворотне.

Є також правила розчісування під час укладки, після начісування і т.д., але зараз ми розглянемо саме звичайне розчісування волосся, як щоденна обов’язкова процедура. Радиться робити це вранці і ввечері. Якщо будете приділяти розчісуванню волосся кожен раз не менше десяти хвилин, то вийде відмінний масаж голови. А масаж – це поліпшений кровообіг, і звичайно ж живлення волосся, саме тому розчісуванню потрібно приділяти належну увагу, особливо це стосується довгого волосся, яке цілий день перебуває в зачісці.

Якщо волосся ваші плутається, то не потрібно поспішати і відразу розчісувати їх щіткою, для початку розплутати їх, використовуючи гребінець з великими зубчиками. Ні в якому разі не йдіть від коренів до кінчиків, так можна заплутати гребінець, дійте навпаки. Починайте знизу, розплутує вузлики і рухайтеся вгору. А потім по всій довжині пройдіться щіткою.

З яких матеріалів повинні бути розчіска? Фахівці вважають, що вони повинні бути зроблені з натуральних матеріалів, тому дерев’яні розчіски – найбільш рекомендовані. Якщо подивитися на ту картину, що ми бачимо в магазинах, то продаються здебільшого розчіски з пластмаси. Так, вони міцні і надійні, але при їх застосуванні волосся починає наелектризовуватись. Є ще варіант з металу. Однак з ними потрібно бути дуже обережними, оскільки зубчики дуже жорсткі, плюс через неправильну обробку, може травмуватись волосся, а це відразу і не зрозуміти.

Якщо ви володарка кучерявого волосся, то існує спеціальний вид розчісок з рідкісними зубчиками. Та розчісувати аналогічно довгому волоссю, починаючи знизу, рухаючись вгору. У разі відсутності скарг на тиск, найкраще волосся розчісувати з нахиленою вниз головою для кращого кровообігу. Не забувайте частіше мити розчіски, тримати їх в чистоті, а після покупки не завадить обробити їх дезинфікуючим розчином.