закрити

6 способів надати волоссю об'єм

Не кожна дівчина може похвалитися пишною шевелюрою і тим обсягом волосся, про який вона мріє. І всьому причина тонка структура волосся, їх ніби й вистачає, але видимості небагато. Це ні добре, ні погано – це лише генетична схильність, і для цього завжди можна знайти вихід. Багато дівчат вибирають нарощування волосся не тільки, як спосіб збільшення довжини, але і в деякій мірі додання об’єму. А він в будь-якому випадку буде. Для того, щоб отримати додатковий обсяг, досить наростити від 100 до 150 пасм. Таким чином, ви отримуєте об’єм надовго і вам для цього нічого не доведеться робити кожен день. Просто доглядати за волоссям в звичайному режимі, лише враховуючи деякі особливості при цьому. Отже, в разі виникнення бажання наростити волосся, ви завжди можете звернутися за професійною допомогою до студії Олександри Андрєєвої.

А от у випадку пошуку гідної альтернативи нарощування (для об’єму мається на увазі), то до вашої уваги пропонується 6 способів надати волоссю об’єм і привабливий зовнішній вигляд, які доступні кожній дівчині в домашніх умовах. Ці способи працюють разово або нетривалий час, проте гідні того, щоб ви звернули на них свою увагу.

  1. Всіма улюблені бігуді, плойка, коси тощо. Все це дає ефект збільшеного обсягу, змінює ваш образ до невпізнання. При наявності стильної стрижки, за допомогою локонів можна надати не тільки об’єм, але і гарну форму. Це найшвидший спосіб укладання, досить провести 5 хвилин з плойкою в руках, зафіксувати лаком і об’єм вам гарантований на цілий день.
  2. Не всі знають про цю хитрість, але якщо сушити волосся головою вниз, то об’єм буде збільшуватися. Можна використовувати і для хвилястого, і для прямого волосся.
  3. Можна спробувати використовувати незмивний догляд. Це засіб показано для тонкого волосся. Структура волосся буде потовщуватись за рахунок обволікування, а ось обтяження не буде спостерігатися, оскільки незмивний догляд набагато легше бальзамів та кондиціонерів.
  4. Уникайте використання лаку для волосся. Так, безумовно, він допомагає фіксувати, н разом з цим шкодить об’ємом волосся. Якщо уникнути використання складно, то використовуйте мінімуму засобів для стайлінгу.
  5. Якщо волосся відросло, а ви скучили за об’ємом, то вирішити це питання можна за допомогою гарної стрижки. Найоптимальнішим варіантом буде стрижка середньої довжини з рваним контуром, а також боб різних форм. Ви зміните свій спосіб і разом з цим з’явиться відсутній об’єм.
  6. Цей спосіб додання об’єму за рахунок візуального сприйняття або гри кольору. Наприклад, за допомогою сучасного американського мелірування, створюються відблиски, які надають волоссю жвавість і збільшують візуально об’єм. Чим більше відтінків ви виберете для цього, тим цікавіше вийде результат. Цей спосіб підійде для дівчат з темним волоссям різної довжини.