закрити

Весільні зачіски для короткого волосся

Весілля – це урочиста подія, яка запам’ятається на все життя, тому і образ повинен бути відповідним та підбиратися з особливою ретельністю. І питань не виникає, коли у дівчини довге волосся, оскільки для них дуже легко можна підібрати зачіску. Але є ж наречені з довжиною волосся вище плечей. У цьому випадку вибір весільної зачіски буде особливо педантичним. Тут все буде зводитися до правильно підібраної укладки, відповідно до весільного вбрання та макіяжу, щоб наречена виглядала урочисто і гармонійно. Для не дуже короткого волосся, по типу каре залишається ще варіант нарощування волосся, якщо занадто хочеться якусь неймовірно карколомну зачіску. Це питання можна легко вирішити в студії Олександри Андрєєвої. Як один з варіантів вирішення цієї задачі чому б і ні?

На сьогоднішній день в моді короткі рвані стрижки, які виглядають стильно і ефектно не тільки в повсякденному житті, але й при створенні весільного образу. Втілюються в життя різноманітні стильові рішення весільних зачісок з коротким волоссям. І всі ці напрямки стилю можна класифікувати на наступні групи:

  • Класична укладка;
  • У дусі романтизму;
  • З витонченістю;
  • Ретро стиль;
  • Ну і звичайно укладання з відтінком мінімалізму.

Якщо доводиться мати справу з класичними зачісками, то вони підійдуть під будь-який наряд. У разі вибору класичної укладки часто вдаються до додаткових штучним пасм, які легко можна закріпити за допомогою невеликих шпильок. Можна сформувати хвилеподібний пучок або ж зупинитися на зібраних джгутиках.

Романтичний образ легко створити за допомогою різних локонів, як великих, так і дрібних. Зібрати таке волосся в пучок і укласти правильно – ось основа романтичних укладок. Якщо захочеться більше витонченості, то це легко досягти за допомогою асиметричної зачіски або укладки. Чим роблять акцент на короткому волоссі? Об’ємними аксесуарами і атрибутами для зачісок. Особлива романтичність образу досягається за допомогою прикраси весільної зачіски діадемою і елегантним сережками.

Що стосується ретро стилю, то для короткого волосся – це саме практичне і правильне рішення. Досить просто поглянути на безпечність нареченої на фото за рахунок такої зачіски, то стає зрозуміло, чому наречені вибирають ретро стиль для весільного образу.

У разі, якщо кричущий образ нареченої не підходить по внутрішньому стану, то фахівцями пропонується ідея укладки в стилі мінімалізм. Просто прикрасити волосся після акуратної, легкої укладки яскравою прикрасою. Такий хід до всього ще буде омолоджувати, відмінне рішення для юних і скромних красунь. В цьому випадку і макіяж повинен бути максимально природним, щоб гармонія була у всьому.

Який би ви варіант весільної укладки для короткого волосся не обрали, важливо найбільш оптимальне узгодження з сукнею, фатою, макіяжем. Всі елементи образу повинні бути невіддільними, як би доповнювати один одного, бути одним цілим. Тільки в цьому випадку можна сказати, що робота була проведена на високому рівні.