закрити

Сушка волосся: найпоширеніші помилки

Сушка волосся має свої особливості для довгого та короткого волосся, також потрібно знати, як правильно сушити волосся після нарощування волосся (Київ). Які б фени не випускалися суперсучасні, ніщо не замінить природну сушку. Однак у випадку з довгим волоссям, то не у всіх вистачає терпіння ходити з розпущеним волоссям і сушити, при короткому волоссі може не вистачати часу перед роботою, тому всім доводиться користуватися феном. Хтось менше, хтось більше, але без нього дуже важко обійтися, особливо якщо враховувати скажений темп міського життя.

І на жаль багато жінок, якщо навіть не всі, допускають схожі помилки при сушінні феном, які при кожному повторі підсилюють імовірність негативного впливу на структуру волосся. У цій статті кілька рекомендацій по правильній сушці волосся від майстрів студії Олександри Андрєєвої, прислухавшись до яких можна в значній мірі знизити ймовірність пересушування волосся. Ви могли знати ці хитрощі, але не використовувати, а для когось ця інформація взагалі може бути новою.

Отже, найпоширеніші помилки при сушінні волосся:

  • Сушінню піддається занадто вологе волосся. Навіщо відразу приступати до сушіння, якщо можна легко прибрати зайву вологу за допомогою рушника? Це дуже знесилює волосся, оскільки вплив фену в цьому випадку буде максимальним. Перед застосуванням фену, волосся повинне підсохнути десь 60-65%. Також для зниження травмування волосся, відразу вологе волосся не потрібно розчісувати, краще спробуйте піднімати волосся біля коріння пальцями. Теж саме радиться при заплутуванні волосся. Відразу спробувати це зробити вручну, а вже після висихання використовувати гребінець. Потрібно вибирати фен, де передбачений холодний потік повітря. Це знизить пересушування волосся. Потужність фену підбирається, виходячи з типу волосся, − наприклад для густого і довгого, природно, краще купувати фен з показником потужності від 2000Вт., салонного типу, якщо не хочете сушити волосся годину або дві.
  • Волосся не захищене перед термічним впливом. Перед тим, як сушити волосся феном потрібно використовувати спеціальні захисні спреї. Спрей наноситься на просушене волосся за допомогою рушника, безпосередньо перед використанням фену. В цьому випадку ви не тільки захищаєте волосся від негативного впливу, але і зможете домогтися для укладки салонного зовнішнього вигляду.
  • Сушиться відразу вся голова. У разі, якщо ви не є володаркою короткої стрижки, то краще не сушити відразу всю голову. Правильним буде поділ голови на сектори і поступове їх просушування. Адже не дарма майстри використовують саме цей метод при укладанні.
  • Не використовуються насадки для фену. Для кожного фену йдуть спеціальні насадки, але от не всі ними користуються. А даремно, адже за допомогою насадок можна регулювати напрямок повітря, і відповідно створювати різний ефект. Крім красивих локонів і хвиль, за допомогою насадок можна і прискорювати або сповільнювати процес сушіння.
  • Неправильно підібраний гребінець. Ніколи не використовуйте гребінець з металевими зубчиками, якщо вже так складно вам обійтися без нього. Для цього краще використовувати дерев’янийабо з пластиковими зубчиками. Справа в тому, що зубчики з металу легко нагріваються і здатні пошкоджувати шкіру голови чи саме волосся.