закрити

Лікування волосся гарячими оліями

Лікувати волосся оліями актуально після фарбування агресивними засобами, після тривалого перебування на сонці, після нарощування волосся Київ, коли пасма зняли, щоб підживити і відновити їх структуру. Перед тим, як знову звертатися в студію Олександри Андрєєвої за послугою з нарощування волосся, краще максимально подбати про волосся, підживити та надати йому здоров’я. Які б не були якісні пасма для нарощування, це все одно чужорідне тіло, яке в меншій або більшій мірі впливає на волосся, навіть якщо для багатьох це і не залишає сліду.

Про олії та їх цілющий вплив вже багато говорилося, але сьогодні хотілося б звернути увагу на таку процедуру, як лікування гарячими оліями. Маски на основі рослинних олій за останні 2-3 роки стали більш, ніж популярні. Крім того, що вони використовуються окремо, виробники почали їх додавати в шампуні та бальзами. І ось зараз нова хвиля популярності у використанні масел – це нанесення їх в гарячому вигляді. Чому їх потрібно нагрівати? Таким чином буде відбуватися більш інтенсивна взаємодія зі структурою волосся і звичайно ж більш ефективніший результат можна спостерігати.

Які масла рекомендовані до застосування для відновлення ослабленого волосся? У разі, якщо практично кожен день у вас не обходиться без укладки, то в цьому випадку буде корисно арганова олія, яка насичує волосся поживними речовинами і таким чином відновлює їх. Арганова олія вважається одним з найдорожчих масел, оскільки зростає всього лише в декількох країнах і поставка обходиться недешево.

Після моря або тривалого перебування на сонці, волоссю потрібно ретельно зволоження і в цьому випадку буде корисна кокосова олія. Вона сприяє утриманню вологи всередині клітин, волосся відразу стають еластичніше, менше заплутується і перестає нагадувати свої видом мочалку.

Найвідоміша і доступна олія для догляду за волоссям – оливкова. Теж відмінно бореться з сухістю, надає волоссю здоровий блиск і життєву силу. Якщо кокосове олія універсальне, то оливкова більше рекомендована для сухого типу волосся.

Техніка нанесення. Тут все дуже просто. Потрібно налити необхідну кількість олії (залежить від довжини волосся) в ємність, поставити її в мікрохвильову піч не більше ніж на одну хвилину або підігріти на водяній бані до комфортної температури. Дуже важливо, щоб температура була високою, але щоб його було приємно наносити. Перед нанесенням перевірте відразу пальцями температуру олії. Після цього можна сміливо втирати масло в шкіру голови і потім розподілити по всій довжині. Одягнувши банну шапочку, потрібно витримати маску годину, періодично масажуючи голову. Після миєте голову звичним способом. Для досягнення помітного результату повторювати процедуру потрібно щотижня.

Як бачите, цей спосіб догляду – легкий, з незначними витратами, зручний, і ви самі зможете переконатися, що це реально допомагає.