закрити

Парафінотерапія - догляд за шкірою

Як відомо, шкіра рук найбільш сприйнятлива до зовнішніх впливів. Вплив хімічних засобів, морозу і вітру призводить до сухості шкіри рук, обвітренню і тріщин. На додаток до не красивого вигляду, мікро тріщинки викликають ще і неприємні відчуття.

Тому, кожна дівчина намагається ретельно стежити за красою своїх ручок, адже навіть найкрасивіший манікюр виглядає ефектно тільки на доглянутих руках. Звичайно рукам необхідно робити регулярні живильні маски, зволожувати їх кремом і надягати рукавички в холодну погоду. Але є процедура, яка живить, зволожує, відбілює і омолоджує шкіру рук вже після першого нанесення, і як наслідок, доставляє Вашим ручкам масу задоволення. І все це завдяки парафінотерапії.

Процедура парафінотерапії дуже проста:

1. Парафін розігрівається до 50 градусів. У цей час обробляється шкіра рук або ніг. Необхідно за допомогою скрабу зняти всі ороговілі частинки з шкіри, тобто верхній шар епідермісу. Скрабування підсилює дію парафіну, допомагаючи йому проникати в глибокі шари шкіри. Потім продезінфікувати шкіру.

2. Далі масажними рухами наноситься живильний крем, зволожуюча сироватка або крем-ліфтинг в залежності від того, якого ефекту від процедури очікує клієнт. Можливо нанесення різних масел з вітамінами А і Е.

3. Третій етап найприємніший – безпосередньо опускання рук або ніг в парафін. Необхідно затриматися в ванні з парафіном на кілька секунд для повного покриття шкіри. Потім вийняти руки, дати парафіну трохи підсохнути буквально кілька секунд і знову опустити в ємність. Опускати руки в парафін необхідно до п’яти разів, щоб утворився достатній шар.

4. Далі надягають целофанові рукавички, які не пропускають повітря і зверху ще спеціальні рукавиці, щоб утримувати тепло. Для максимального ефекту всмоктування кремів і масел, нанесених перед парафіном, рукавиці необхідно тримати 15-20 хвилин. Весь цей час ручки або ніжки будуть отримувати корисні речовини, перебуваючи при цьому в теплі.

5. На завершальному етапі знімаються рукавиці і целофан разом з парафіном. Ручки протираються вологим рушником для видалення можливих залишків парафіну на них. І наноситься захисний поживний крем.

Ви побачите ефект після першої ж процедури парафінотерапії. А при регулярному проходженні курсів нанесення парафіну шкіра рук стане помітно ніжніше, покращиться ріст нігтів за рахунок впливу парафіну на нігтьову пластину і розгладяться невеликі зморшки.

Парафінотерапія призводить не тільки до відновлення шкіри, але ще й має розслаблюючу властивість. Кращі майстри в Олександра Андрєєва Студіо зможуть привести Ваші ручки в ідеальний вигляд за допомогою повної релаксації під час проведення парафінотерапії.