закрити

Освойте майстерність нарощування волосся всього за 6 годин!

Професійне навчання високооплачуваною професії від студії Олександри Андреєвої!

Більше 10 років роботи в сфері послуг краси дали нам безцінний досвід в різних напрямках. А студія Олександри Андреєвої стала не тільки місцем, де кращі в світі клієнти зустрічаються з професіоналами своєї справи. Але і місцем, де народжуються нові майстри нарощування, стрижки та укладки волосся.

Наше навчання нарощування волосся – це докладний курс, протягом якого ви навчитеся працювати з кращими технологіями, інструментами і отримаєте найактуальніші знання від провідних фахівців. В якості наставників ви можете вибрати кращих майстрів салону, або вчитися особисто у Олександри Андреєвої – власниці мережі салонів краси і майстри з 13-річним досвідом роботи!

Навчання складається з теоретичних і практичних занять і триває від 3 до 6 годин. Також у вас є можливість пройти 2-денне навчання. По завершенні курсу вас чекає сертифікат і можливість працювати в тому напрямку, про який ви так довго мріяли.

Робіть людей щасливими! І отримуйте неймовірний кайф від задоволених клієнтів і їх щасливої усмішки!

Боїтеся, що буде потрібна допомога після курсу? Ми відповідаємо за кожного учня, який проходить навчання в студії, тому готові відповісти на будь-які питання як під час, так і після завершення курсу навчання. Повірте, навчитися нарощуванню волосся – це просто, цікаво і корисно!

Сколько стоит курс обучения

Індивідуально у Олександри Андреєвої
5 годин
6000 грн
записатися
Групове
5 годин
3500 грн
записатися
За 2 людини
5 годин
5000 грн
записатися
У арт стілістов індивідуально
3 година
2500 грн
записатися
Індивідуальний шестигодинний курс
6 годин
4000 грн
записатися

Ответы на вопросы

Смогу ли я наращивать волосы сразу после обучения?
Какой технике наращивания лучше обучиться в начале? С какого вида техники начать обучаться?
Кого используем для обучения: манекен, или живую модель? Или на ком/чем проходят обучения?
Можно у Вас приобрести волосы для наращивания после обучение по скидке?
В наращивании волос нет ничего сложного, поэтому после курса можно наращивать сразу нарабатывая скорость. Наши преподаватели досконально проводят обучения даже если ученик с нуля и до этого не имел к стилистике отношения.