закрити

Розкішні кучері без пошкодження волосся!

Краса і обсяг надовго! Тільки в салоні краси Олександри Андреєвої

Чи актуальні сьогодні кучері? Звичайно ж, так! Дрібні завитки або розкішні локони – всі вони виглядають шикарно і чудово. А, крім того, вони нестримно сексуальні й абсолютно завжди подобаються чоловікам. Але як дістати жадані кучерики власницям рівного від природи волосся? Безпечний вихід є! І це – біозавивка волосся (Київ)!

Біозавивка – це якісний препарат, який перетворить Ваше волосся найкращим чином! Однак чи так все однозначно? Ліцензовані матеріали для біозавивки волосся, звичайно важливі. Але професіоналізм майстра все ж грає тут найважливішу роль. У невмілих і недбалих руках навіть найкращий препарат не принесе очікуваний ефект.

Майстри Студії Олександри Андреєвої володіють необхідною високою кваліфікацією і мають великий практичний досвід виконання біозавивки волосся (Київ). Визначивши тип Вашого волосся, майстер індивідуально підбере ідеально діючий склад, що підходить саме Вам. В результаті Ви отримаєте дивовижний результат! Ми в цьому впевнені, адже наші клієнтки – найкрасивіші дівчата в Києві!

Фотографії розкішного волосся наших клієнтів

Біозавивка MOSSA

1 довжина
2100 грн
записатися
2 довжина
2300 грн
записатися
3 довжина
2700 грн
записатися
4 довжина
3100 грн
записатися
5 довжина
3700 грн
записатися

Замовте якісну біозавивку вже зараз!

  Відгуки

  Біозавивка Київ

  Біозавивка Київ – це ідеальний варіант для тих любить об’єм! Адже біозавивка вишукано, але при цьому значно збільшує об’єм Вашої зачіски. І ще один важливий момент! Волосся після біозавивки не вимагають особливої ​​укладки, виглядають природно і привабливо в будь-який час дня і ночі. Такий варіант Вам точно сподобається!

  Адже довгий час жінки використовували лише хімічну завивку, плойку, бігуді та іншого вибору не було! Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Створюються все нові і нові технології і косметичні засоби. Акцент тепер робиться на їх безпеку і натуральність, а також збереження здоров’я. Біозавивка волосся (Київ) – це справжній прорив в перукарському мистецтві. Сьогодні створювати чудові локони можна, використовуючи речовини абсолютно нового покоління.

  Головна перевага біозавивки перед хімічним варіантом – збереження цілісності структури кожного волоска. Більш того, використовувані препарати допомагають оздоровити і відновити волосся. При цьому виходить досить яскраво виражений і довговічний завиток. Біозавивка волосся Київ – це Ваша можливість красиво перетворитися абсолютно нешкідливим способом.

  Біозавивка волосся (Київ) є єдиною на даний момент запатентованою системою біопрепаратів для завивання жіночого волосся. За сьогоднішній день біозавивка високо цінується майстрами-перукарями і їх клієнтами не тільки в Україні, а й в усьому світі. Аналогів їй немає.

  У складових біозавивки Ви знайдете тільки корисні складові. Основний компонент біозавивки волосся – натуральний білок цистин, а також екстракти трав, кислоти фруктові, молоко та інші природні речовини. Вони комплексно будуть впливати на Ваше волосся, надаючи їм потрібну форму. При цьому вони не пошкоджуються і не руйнуються. Навпаки, Ваше волосся буквально зсередини наповнюється силою, стаючи здоровішим, міцнішим, сильнішим. Процедура біозавивка волосся Київ безпечна для волосся. І це вже не міф, а реальність.

  Біозавивка волосся (Київ, центр) може бути виконана абсолютно на будь-якому волоссі: різної товщини, довжини, стану. Підходить для цього і фарбоване волосся, і те, яке перенесло хімічну завивку. Отримані в процесі кучері зберігають задану їм форму до 6 місяців. Варто згадати ще один важливий плюс біозавивки. Локони з плином часу починають розкручуватися дуже поступово. Ніяких різких переходів від скрученого волосся до прямих не буде. При цьому загальний вигляд охайності зачіски не втрачається абсолютно, вона просто буде виглядати дещо інакше, проте все так само привабливо, природно і красиво. Локони завжди залишаються м’які, слухняні, природні. Укладку з таким волоссям робити дуже легко і варіантів її існує безліч.

  Як бачите біозавивка це саме та процедура, в якій є тільки переваги! Так що ласкаво просимо до нас в салон на процедуру «Біозавивка волосся (Київ)»! Ви прекрасно проведете цей час в приємній, доброзичливій обстановці нашої студії. Ми вміємо створювати турботливу атмосферу, в якій Ви відчуєте себе королевою! І час пролетить непомітно! На закінчення ми дамо Вам докладні рекомендації щодо нюансів подальшого догляду за накрученим волоссям, щоб зберегти чудовий результат якомога довше. Біозавивка волосся Київ – це Ваш шанс здійснити давню мрію і чудесним чином перетворитися. Ми зробимо з Вас сексапільну, чарівну і кучеряву красуню!

  читати далі

  Контакти

  Вы можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом:

  +38 (098) 353 05 48
  Адреса

  Україна, м. Київ:

  вул. Павловська, 17
  м. Університет
  +38 (068) 353 05 48
  вул. Івана Павла II, 6/1
  Центр
  +38 (098) 875 83 23