закрити

Нарощування волосся

Подаруйте собі неповторний вигляд волосся раз і назавжди!

Що ж являє собою мікрокапсульне нарощування волосся? Розповімо про це детальніше, щоб Ви мали повне уявлення про цей цікавий процес.

Потрібно відзначити, що така робота з волоссям в прямому сенсі слова ювелірна. Тому і цінуються в цьому питанні руки досвідченого професіонала! В Олександра Андрєєва Студіо мікрокапсульним нарощуванням волосся ми займаємося вже багато років, тому наші майстри володіють колосальним досвідом і їм можна з легкістю довірити свою красу!

Технологія нарощування волосся досить проста, однак вимагає від майстра уважності і чіткості рухів. Майстер ретельно відбирає прядки і акуратно приєднує до них волосся. Тривалість процедури залежить від кінцевого варіанту, який Ви хочете отримати. І який би результат ви собі не придумали, ми зможемо втілити його в життя за допомогою мікрокапсульного нарощування волосся!

В наш час є досить багато варіантів проведення процедури нарощування волосся. Але мікрокапсульне нарощування – це квінтесенція всього найкращого від кожного з них. Саме тому така технологія подовження волосся є найпопулярнішою в наш час. В результаті мікрокапсульного нарощування Ви станете володаркою чудових пасм і локонів будь-якої довжини і об’єму, які практично не відрізняються від натуральних на вигляд і на дотик.

Так виглядає нарощене волосся в нашій студії!

Вартість послуги

Італійське нарощування волосся "Мікрокапсульне"
Італійське нарощування волосся від 80 до 150 пасом
2700 грн
Італійське нарощування волосся від 250 пасом
3200 грн
Італійське нарощування волосся від 150 пасом
3000 грн
Італійське нарощування волосся від 350 пасом
4000 грн
Італійське нарощування волосся 2 майстри одночасно
4500 грн
Італійське нарощування волосся до 80 пасом
1800 грн
Зняття волосся при корекції до 200 пасом
400 грн
Зняття волосся при корекції від 200 пасом
600 грн
Зняття волосся (без нарощування) до 80 пасом
600 грн
Зняття волосся (без нарощуванн ня) від 80 до 120 пасом
1000 грн
Зняття волосся (без нарощування) від 120 пасом
1500 грн
Вичес заплуталися волосся 1 годину роботи
300 грн
зв'язатися з нами
Іспанське нарощування волосся "Холодне"
Іспанське нарощування волосся до 200 пасом
3500 грн
Іспанське нарощування волосся від 200 пасом
4000 грн
Зняття Іспанського нарощування волосся
2000 грн
зв'язатися з нами
Постіжерний "ЦЕХ"
Пришив ТРЕССА 1 шт
1500 грн
Пришив ТРЕССА 2 шт
2000 грн
Пришив ТРЕССА 3 шт
2500 грн
Пошиття ТРЕССА ручної роботи 1 метр
700 грн
Зшив 1-го виробу
750 грн
Встановлення ТРЕССА на шпильках
350 грн
Мірки для пошиття ТРЕССА
350 грн
Встановлення перуки на чи пучках
500 грн
Встановлення перуки або тіпатінга
300 грн
Стрижка пастіжерного виробу
700 грн
Встановлення\перевстановлення системи без волосся
1500 грн
Встановлення\перевстановлення системи з волоссям
2000 грн
Зняття системи без подальшого встановлення
300 грн
зв'язатися з нами

Замовте якісне волосся для нарощування вже зараз!

  Відгуки

  КАПСУЛЬНЕ НАРОЩУВАННЯ ВОЛОССЯ (КИЇВ) - ЯКИМ ЧИНОМ ВІДБУВАЄТЬСЯ САМА ПРОЦЕДУРА?

  Технічно – це кріплення тонкої прядки нарощуваного волосся до настільки ж невеликої прядки волосся власних. Закріплюються вони за допомогою крихітних нанокапсул, які надійно прикріплюються біля коріння волосся. Капсули будуть дуже маленькими і непомітними, їх розмір менше ніж товщина зубочистки або сірники. Тому можете бути впевненими, що їх зовсім ніхто не побачить! Ваш маленький секрет розкішного волосся будете знати тільки Ви і Ваш майстер.

  Нарощене таким способом волосся зовсім не обтяжує власне. Більш того, воно в усіх відношеннях відчувається саме своїм і справжнім. Ви будете позбавлені найменшого дискомфорту! Вони тримаються міцно навіть при багаторазовому щоденному розчісуванні. Згодом, при зростанні волосся, капсули природним чином дещо опускаються, але це залишається для оточуючих абсолютно непомітним. Мікрокапсульна корекція волосся потрібна Вам лише через кілька місяців після першої процедури нарощування.

   

  І, що важливо, нове нарощене довге волосся не накладає жодних обмежень на спосіб життя, до якого Ви звикли! Вам не заборонено нічого з того, що Ви робили раніше. Можна не побоюючись купатися і засмагати, відвідувати басейни і солярії, а також завивати, фарбувати, укладати власне волосся. Це не зашкодить їм ні в якому разі. Ще важливо те, що дана процедура нарощування абсолютно безпечна і безболісна. Адже навіть при видаленні нарощених пасм, заломів на власному волоссі не залишається.

  Процедура нарощування досить дбайлива, що не завдає особливої ​​шкоди власному волоссю. Наростити волосся за допомогою невидимих ​​капсул можна навіть не по всій голові, а в певній її частині. Наприклад, реально подовжити тільки чубок. А ще – додати вже наявному волоссю деякої густоти, якщо воно досить рідке. За великим рахунком тільки нарощування може ефективно і результативно боротися з цією проблемою. Повірте, мікрокапсульне нарощування волосся (Київ) виконає ваші мрії про густе і красиве волосся!

  Звичайно ж, до цього часу у вас виникло питання про вартість процедури мікрокапсульного нарощування. Однозначно відповісти на це питання практично неможливо. Ви повинні розуміти, що в цілому сума залежить від кількості прядок, які будуть використані, а також довжини волосся. Тобто кожен випадок індивідуальний. Приходьте до нас в Олександра Андрєєва Студіо і ми Вам про все докладно розповімо. Ми вміємо створювати дивну красу!

  Адже ніхто не буде сперечатися з тим, що довге жіноче волосся є першим символом жіночої чарівності і краси. І у кожної жінки, в будь-якому віці є це непереборне бажання мати “до пояса косу”. Що вже говорити про чоловіків, для яких довге волосся партнерки – це, перш за все, неймовірно сексуально.

  На щастя, сучасні технології дозволяють успішно стати довговолосою красунею в одну мить! Мікрокапсульне нарощування волосся (Київ) – це ключ до вашого преображення! Студія Олександри Андреєвої пропонує послугу капсульне нарощування волосся (Київ, центр) і не тільки. Корекція нарощеного волосся Київ також зазвичай проводиться у нас в студії.

  Чому ви виберете саме нашу студію? Та тому що наші майстри – справжні професіонали своєї справи. В цьому Ви зможете переконатися особисто вже при першій зустрічі. Ми робимо абсолютно все для того, щоб Ви відчули себе прекрасною і чудовою. Приємна обстановка в нашій студії допоможе Вам провести час собі в задоволення і при цьому з користю! Подаруйте собі найкраще, що може дозволити собі жінка – красу і привабливість. Ми впевнені, що наша співпраця буде довгою і плідною. Ласкаво просимо!

  читати далі

  Контакти

  Вы можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом:

  +38 (098) 353 05 48
  Адреса

  Україна, м. Київ:

  вул. Павловська, 17
  м. Університет
  +38 (068) 353 05 48
  вул. Івана Павла II, 6/1
  Центр
  +38 (098) 875 83 23